Başkan Recep Günay yönetimi saha içinde olduğu gibi saha dışında da Bursaspor'u çok kötü yönetiyor.

İlk olarak Mehmet Güzelsöz’ün stadyumdan resminin silinmesi ve merhum taraftarlarımızın, abilerimizin, kardeşlerimizin isimlerinin stadyumda bulunan tribün kapılardan silinmesi çok ama çok yanlış kararlardı.

Ardından merhum taraftarımızın isimlerinin daha da genişletilerek stadyum kapı isimlerine verilmesi çok doğru bir karar olurken yine stat isminin 100. Yıl Atatürk Sütaş Stadıyumu olması gerçekten alkışı hak etti.

Ancak dün yapılan "iddiadan çekiliriz" resti gerçekten komikti. Zaten sayın Günay yönetimi geldiği günden bu yana ‘Kamuoyuna duyuru’ adı altında neredeyse her gün açıklama yapıyor. Haliyle bu kadar çok açıklamayla yazılanlar önemli olsa bile önemsizleşti.

Stada 100. Yıl Atatürk ismini ve merhum taraftarların adlarının kapılara verilmesi kararlarını alanlar nasıl doğru iş yapmışsa diğer saçma karar ve açıklamaları yaptıranlar da o kadar yanlış işler yaptırıyorlar.

Bu kararları verenlerin de aynı kişiler olması imkansız. Bu yüzden benim aklım çok karıştı.

Bursaspor’u kim yönetiyor sayın Recep Günay?

Siz mi yoksa başkaları mı ?

Bu arada saha içinde de en günahsız futbolcular. Gencecik sporcular bir şehrin futbol kültürünü ve Türk futbolunun lokomotifi Bursaspor’u kurtarmak için canına dişine takarak mücadele ediyor.

O yüzden son 2 haftada son dakikalarda yedikleri gollere üzülmesinler. Mücadeleye devam. Elbet bu tecrübesizlikleri geçecek ve hak ettikleri galibiyetleri alacaklar…