Bursa plakalı bir otomobilin Almanya’da hatalı park edilmesi tramvay seferlerini durdurdu. Türk bir vatandaşın dikkatini çeken görüntüler Almanya’nın Düsseldorf şehrinde çekildi.

Görüntülerde Türk işletmelerin de yoğun olduğu Worringerstrabe bölgesinde üretimi de Bursa’da yapılan 16 plakalı Fiat egea marka otomobilin tramvay hattı üzerine park edildiği görülüyor.

Kanada Yahudilere yaptırım uygulayacağını duyurdu Kanada Yahudilere yaptırım uygulayacağını duyurdu

Tramvay hattı durdu

Sosyal medya kullanıcısı videoyu çekerken şaşkınlığını; ‘Hakikaten bu kadar olur. Tramvayın önünü kesen araba Türk plakalı bir Fiat. Bursa’dan gelmiş tramvay yolunu işgal ettiği için burada tramvaylar dizildi. Ben dedim Türk arabası mı çok şaşırdım, hakikaten inanılmaz anlar Düsseldorf’ta’ sözleri ile ifade etti.

Bursalı egea’nın park ederek kapattığı tramvay hattında ise ilginç görüntüler yaşandı. 704 sefer sayılı tramvay raylı sistemin bir kısmını kapatan otomobil sebebi ile durmak zorunda kalınca hattaki diğer tramvaylar da arkasına dizildi. Bazı kaynaklar tramvay hattının saatlerce durduğunu iddia etti.

Bursa plakalı otomobilin tramvay hattını kapattığı görüntüler sosyal medyada da gündem oldu. Bazı sosyal medya kullanıcıları görüntülerdeki Türk isimli tabelalardan yola çıkarak Almanya ile ilişiği olmadığını iddia etse de, görüntülerin Düsseldorf’ta çekildiği belirlendi. Paylaşımın altına binlerce kişi yorum yaptı.