1989-1991 yılları arasında Halk Ozanları Federasyonu tarafından dünyanın en büyük üç ozanı arasında gösterilen 2002 yılında Köln şehrinde hayata gözlerini kapayan Aşık Mahsuni Şerif'i biz aslında 2001 yılında aslını inkar etmediği için DGM de yargılandığı gün kaybetmiştik.

Aşık Mahsuni Şerif 'in bütün eserleri gündemin bağrına ok gibi saplanmış ve onlarca sanatçı bundan nasibini almıştır.

Merdo, Dostum Dostum, Dom Dom kurşunu, Bu mezarda bir garip var, Oy bizim eller, Yalan dünya, Maraş'tan bir haber geldi...

Gibi yüzlerce güzel eserinin içinde benim dinlemeye doyamadıklarım biri aşkı, diğeri alayına isyanı tanımlayan ÇEŞMİ SİYAHIM ile YUH YUH olmuştur.

Lifebursa.com olarak Bursaspor'a olan aşkımız ile başlattığımız öncelikle geçmiş dönemden kalan futbolcularımızın alacaklarına kaynak bulan ve Adana Demirspor maçında galibiyet primine destek olalım feryadımızı duyan bir iki elin parmaklarını geçmeyen güzel yürekli insanlara gönülden teşekkür ediyorum.

Bu arada biz de sadece gürlemedik aynı zamanda bu kuraklığa bir nebze olsun destek olmak için 50 bin lira nakit ödeme yaptık ve galibiyet primine destek olarak da 50 bin lira taahhüt ettik.

Bana çok acı gelen şey ise Bursaspor'un etinden sütünden kılından tüyünden yararlanan yazılı, görsel ve internet medyasının bu hayati maçın farkında olmamalarıdır.

O zaman ne diye Bursaspor temalı spor programları yapıyorsunuz birader?

O zaman neden işler kötü gidiyor o gitsin bu kalsın diye ahkam kesiyorsunuz kardeşim?

Bursa'da parası olan çok adam var ama bir kaçınız Bursaspor sayesinde manşetlerde, ekranlarda gerdan kıvırıp tanındınız hatta vekil, bakan oldunuz.

Bu zor günde Bursaspor'a bir omuz vermek neden zorunuza gidiyor?

Bugüne kadar görev alan başkan ve yönetimlere sesleniyorum.

Kimse Bursaspor'un şerefine şeref katmadı, hepiniz Bursaspor'da görev yapmak gibi bir şerefe nail oldunuz.

Türkiye'deki bütün stadyumların şeref tribünlerinde oturdunuz. Şampiyonlar Ligi ve UEFA kupalarında saygı gördünüz. Yurt dışı kamplarında konuk oldunuz.

Bursaspor'un tuttuğu özel uçaklarda Türkiye'yi Avrupa'yı gezdiniz. Hanginiz kendi paranızla 300 kişilik uçak tuttunuz?

Kiminiz yalandan da olsa adayım dedi, millet suratınızı gördü ve tanıdı. P&R ınızı yaptıktan sonra utanmadan aydık caydık dediniz Şimdi o suratla nasıl aynaya bakacaksınız.

Bunların birine itiraz edecek adam tanımıyorum.

İtiraz edeni de adam olarak tanımıyorum.

Aşık Mahsuni Şerif beni bağışlasın ve hakkını helal etsin!

Bir de görev yaptığı dönemlerde bu takıma her türlü ihaneti yapanlara ve nedamet getirmeyenlere, üç kuruşluk alacağına temlik koyanlara, menajerler ile halvet olanlara, helikopterle kulübe teknik direktör indirirken yanak yanağa poz veren PARLAK çocuklara isyanım var!

Onun YUH YUH isyanını biraz değiştiriyorum ve

Yuh yuh, yuh yuh soyanlara
Soyup kaçıp doyanlara
Bursaspor'a kıyanlara
Yuh bugünde uyuyanlara, yuh!

Son anda uyanıp son trene binmeyenlere Yuhhhh diyorum!