Bursaspor’a gönül veren taraftarlar 19.00 gibi tesislerin önünde toplanarak tezahüratlar söylemeye başladı. Taraftarlar uzun süre tesis dışında takıma destek olurken, sadece futbolcuların moralini düzeltmek ve yanında olduklarını belirtmek için tezahürat yaptı.

Bursa'da bir vatandaş altında motosiklet varmış gibi otomobil solladı Bursa'da bir vatandaş altında motosiklet varmış gibi otomobil solladı

Bu birlikteliğe Bursaspor Başkanı Sinan Bür, yönetim kurulu üyeleri Bursaspor İnfo Yatırım Başkanı Sezer Sezgin, Bursa Büyükşehir Belediyesi Başkanvekili ve AK Parti Mudanya Belediye Başkanı Aday Adayı Gökhan Dinçer, CHP Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı Mustafa Bozbey ile eski ve yeni yöneticiler katılım sağladı. 

Oldukça soğuk havaya rağmen takımını yalnız bırakmayan Bursaspor taraftarları, futbolculara destek amaçlı tezahüratta bulundu.

Daha sonra Enes Aydın, teknik direktör Ümit Şengül, kaptanlar Furkan Emre Ünver ve Çağatay Yılmaz’a bir konuşma yaptı. Enes Aydın, takımı ligde tutmalarını isterken, Bursaspor’a destek için ne gerekiyorsa yapmaları gerekiyorsa yapacaklarını söyledi.