İnanın kafam karmakarışık.

Bursaspor’un yönetimini kimlere teslim etmişiz, yapılanları görünce şaşkınlıktan neredeyse küçük dilimi yutacağım.

Bursaspor Kulübü resmi internet sitesinden bir duyuru yayınlıyor. Bildiri nedendir bilinmez, 1 saat sonra Emin Adanur’un talimatıyla bir anda siteden kaldırılıyor.

Aslında sitede ve sosyal medya hesaplarında yayınlandıktan sonra, Bursaspor’a gönül veren herkes bunu okudu. Kafasında yorumlarını yaptı. Hatta tweetler de havalarda uçuştu.

Aslında yayından kaldırılması bana göre hataların en büyüğü.

Bir anlık öfke ile konulan bir duyuru Bursaspor’un resmi hesaplarından kaldırılmaz.

Gelelim İsmail Çokçalış olayına;

Ben inanın Adana Demirspor’dan çıkmasına hiç şaşırmadım.

Aslında tüm Bursasporlularında şaşırmaması gerekir.

Bursaspor’a protestoyu çektiren kim;

Futbol Menajeri Metin Korkmaz’ın avukatı. Metin Korkmaz kim diyecek olursanız, Adana Demirspor kulübü başkan danışmanı ve yöneticisi.

Her olayı organize eden de Metin Korkmaz’dı.

Ancak sosyal medyada atılan tweetler, yok Fenerbahçe istiyor, Galatasaray istiyor, ameliyatını Galatasaray Kulübü doktoru yaptı gibi duyuruları hedef şaşırtmaktan başka bir ey değildi.

Ancak Emin Adanur Başkanlığındaki Bursaspor yönetim kurulu her kritik maç öncesi kaos yaratmakta ellerine inanın, Türkiye’de hiçbir kulübün yöneticileri su dökemez.

Yine kritik maç.

Yeni bir kaosumuz daha oldu.

Hem de ligin altından kurtulabilme hesaplarının yapıldığı şu günlerde.

Evet;

Gelelim yarın Bursaspor çok kritik bir mücadeleye çıkacak saat 19.00’da BİTCİ Timsah Park’ta Büyükşehir Belediye Erzurumspor ile. Kazanmak, ligde tutunabilme umutlarını en azından arttırabilmek için çok önemli.

Ancak, yaratılan bu kaos takıma nasıl yansır onu bilemiyorum. Daha önceki kaosların hepsinin sonu hatırlayacağınız gibi hep hüsran olmuştu.

Duyduklarım doğruysa, Emin Adanur, bir dairesini satmış ve aldığı parayı Özlüce’de masanın üzerine koymuş. Futbolculara da dönerek, ‘Yenerseniz bu para sizin galibiyet piriminiz’ demiş.

Ne kadar doğrudur bilemiyorum.

Ben bugünkü Yıldırımspor-Batman Petrolspor AŞ maçında duyduğum sözlerdi.

Yarın saatler 21.00’i gösterdiğinde ak koyun, kara koyun elbette ortaya çıkacak. Önemli olan Süper Lig’de şampiyon olarak Anadolu’nun makus talihini yenen Bursaspor’un layık olduğu noktaya gelebilmesi.