Fedakarca bir sabır

Tüm Makaleleri

Fedakarca bir sabır

Merhaba Sevgili Okurlar,

Sevinçten çıldıracağınız bir haberim var size. Ama öyle böyle sevinmek değil bu. Yerinizde duramayacaksınız okuyunca. Filenin sultanları bile bu kadar sevindiremez diyeceksiniz. Gerçi ona sevinmeyen mikroplar yakınınızda gezebilir o ayrı ama, temelde öyle böyle sevinmeyeceksiniz. Sıkı durun. Hazır mısınız?
2026 yılında gelişmiş ülkeler kategorisinde yer alacakmışız. Hem de kişi başı gelir kalemi ile girecekmişiz. Gene hadi as bayrakları as, diyeceğim ama geçen haftaki yazımın tekrarı olur diye demiyorum. Siz en iyisi daha kaldırmayın bayrakları seçime kadar daha çok asarız.

Şimdi haliyle bunu diyen ben değilim. Sayın Mehmet Şimşek hafta içi yaptığı açıklamalarda kredilerden, kredi kartları kullanımından, enflasyondan ve bir sürü konudan daha bahsetti ama sanki bu açıklaması biraz gölgede kaldı gibi geldi bana. O yüzden yazdım. Ya kimse inanmadı ya da öyle bir inandı ki tartışmaya bile gerek görmedi.

Bu tarz ileri vadeli hayallere alışık ülkemde 2023 yılı için zamanında öyle şeyler söylenmişti ki, sayın Şimşek de hatırlasa söylemeye korkardı muhtemelen. Her şeyden önce milli ekonomist Sayın Erdoğan bir vaadinde 2023 yılında ilk 10 ekonomi içerisine gireceğiz kişi başı gelirimiz de 25000 usd olacak demişti. Ekonomi dışındaki vaatleri yazmayayım diyorum da benim daha ümidimi yitirmediğim aya iniş projesi var. Sert mi iner yumuşak mı bilemem ama 2023 yılı sonuna kadar bekliyorum merakla.

Konuyu çok dağıtmadan bu kadar açıklama
Takım O Av P
  Şamp. Ligi
  UEFA
  Düşme Hattı
Takım O Av P
  Şamp. Ligi
  UEFA
  Düşme Hattı
Takım O Av P
  Şamp. Ligi
  UEFA
  Düşme Hattı
Takım O Av P
  Şamp. Ligi
  UEFA
  Düşme Hattı
Takım O Av P
  Şamp. Ligi
  UEFA
  Düşme Hattı