Dilan Polat ve eşi Engin Polat kara para aklama ve vergi kaçırma suçlarından tutuklandı. Operasyonun ardından, gözler diğer sosyal medya fenomenlerine çevrildi ve 600'den fazla fenomen mercek altına alındı. Gündemde bu kez, güzellik merkezi açan ve kendi markasını kuran Eylül Öztürk vardı.

Takvim gazetesinin haberine göre seneler önce bir sitede paylaştığı videolarla tanınan Eylül Öztürk, kısa sürede servetine servet kattı. Oğlunu ABD'de dünyaya getirdi, eşine aldığı lüks araçlarla şov yaptı.

Son dönemde hızla milyoner olan sosyal medya fenomenleri kervanına o da katıldı. Kısa bir süre önce 'çocuklarımın eğitimi için' diyerek Amerika Birleşik Devletleri'ne taşındı.

Ancak hakkında soruşturma başlatılan ve tutuklanan Dilan ve Engin Polat ile aynı masada oturan Eylül Öztürk ile ilgili bomba iddialar ortaya atıldı.

Buna göre Eylül Öztürk, ABD'den peşin parayla tam 11 daire aldı. Türkiye'de ise sayısız mal varlığı ve villası vardı.

11 Ocak tarihinde Instagram hesabından otomobiliyle paylaşım da yapan Özkan, bindiği aracın kiralık olduğunu söyledi.

Ünlü oyuncu Can Gürzap hayatını kaybetti Ünlü oyuncu Can Gürzap hayatını kaybetti

Eşi Eylül Öztürk ile birlikte kurdukları kozmetik şirketiyle hem yurt içi ve yurt dışı çalışmalar yürüttüğünü söyleyen Özkan, "Kozmetik firmamızın dışında yurt içinde 17 tane güzellik merkezimiz var. Yakın zamanda Avrupa'da da olacak" demişti.