Son yıllarda çok sevdiğimiz Bursasporlu ağabeylerimiz, dostlarımız, kardeşlerimiz ebediyete göç etti gitti.

Allah hepsine rahmet eylesin, mekanları cennet olsun.
Bizler de gitgide yaşlanıyoruz, haliyle kalplerimizde yaşlanıyor yıpranıyor.
Ahirete bir adım daha yaklaştıran nedenlerden birisi de şüphesiz Bursaspor sevgisi.
Her ne kadar bizi yerin dibine de soksa, bundan daha beterini görmeyiz herhalde dedikten sonra tabir-i caizse tükürüğümüz kurumadan bir yenisini daha yaşatan Bursasporumuza ne kadar teşekkür etsek azdır.
Teşekkür etmeye nereden başlayacağımı bilemediğimden sezonun bir özetini yapmak istedim.

İsteyen istediği yerden teşekküre (!) başlayabilir.
- Bursaspor tarihinin iç sahada aldığı en ağır 7.mağlubiyet için mi? (09/10/1988 Bursaspor 0-6 Trabzonspor, 12/04/1998 Bursaspor 0-6 Etimesgut Şekerspor, 16/08/1998 Bursaspor 0-5 Galatasaray, 22/04/2000 Bursaspor 2-5 Gençlerbirliği, 14/10/2000 Bursaspor 2-5 İstanbulspor, 1/5/2017 Bursaspor 0-5 Galatasaray, 16/05/2023 Bursaspor 3-5 Somaspor)
- Ligin ikinci yarısında 17 maç yapıp sadece bizden puan alan Tarsus İdman Yurdu maçındaki rezalet için mi?
- Tarihimizde ilk kez karşılaştığımız Afyonspor, Batman Petrolspor, Çorum FK, Sivas Belediyespor, Esenler Erokspor, 24 Erzincanspor, Düzcespor, Isparta 32 Spor,       Arnavutköy Belediyespor, Somaspor karşılaşmalarında yaşattığınız heyecanlar için mi?
- Bırakın televizyonu, video sitelerini, taraftarların cep telefonuyla sosyal medya platformlarından yayınladıkları maçları izlettiğiniz için mi?
- Tarihimizde ilk kez utançla mücadele ettiğimiz 2.Lig’de yine başka bir takımın aldığı skorla ligde kaldığımız için mi?
- Amatör kümelerde bile artık nadiren görülen soyunma odasında teknik ekibin futbolcuyu dövdüğü için mi?
- Hemen hemen oynadığımız 36 maçın en az 30’unda bariz hakem hataları yaşanmasına ve canımızın en ağır şekilde yanmasına rağmen yönetimin bir kez bile ses çıkarmadığı için mi?
- Bu sezon Gelişim Ligleri’nde Elit kategoride oynamamız için bizden çok başka kulüplerin TFF nezninde çağrıları ve ricalarıyla lige katılıp tarihimizde ilk kez U19 kategorisinde altyapıda küme düştüğümüz için mi?
- Tesislerde çim sahada gezen TOGG için mi?
- Kapalı transfer tahtası için mi?
- Tarihteki en önemli Bursasporlulardan biri olan görevi başında rahmetli olan Şampiyon Başkan İbrahim Yazıcı’yı ölüm yıldönümünde layıkıyla andıkları için mi?
- Diplomasız teknik abilerle sezonu tamamladığımız için mi?
Ne için teşekkür edeceğime tam karar veremediğim için en iyisi yayında ve yapımda emeği geçen herkesi gözlerinden öpüyorum…