Bursa
Çok Bulutlu
20.1°
Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

2. kez anne olan Meryem Uzerli kızının yüzünü ilk kez gösterdi

Magazin , 14 Ocak 2021 Perşembe, 11:11

Adını açıklamadığı ABD'li sevgilisinden bebek beklediğini duyuran oyuncu Meryem Uzerli, geçtiğimiz günlerde ikinci kez anne oldu. Adını Lily Koi koyduğu kızını kucağına alan Uzerli, Instagram hesabından yayınladığı fotoğrafla bebeğinin yüzünü ilk kez gösterdi.

2. kez anne olan Meryem Uzerli kızının yüzünü ilk kez gösterdi

Muhteşem Yüzyıl dizisiyle adını geniş bir kitleye duyuran Meryem Uzerli, uzun zaman önce Almanya'ya taşındı. Şimdilerde Berlin'de kafe işleterek sakin bir hayat süren oyuncu, geçtiğimiz günlerde Instagram hesabından yayınladığı pozlarla ikinci kez anne olduğunun müjdesini verdi.

İLK KEZ BEBEĞİNİN YÜZÜNÜ GÖSTERDİ

Doğum sonrası verdiği pozlarda kızının yüzünü saklayan ünlü oyuncu, dün paylaştığı fotoğrafla ilk kez bebeğinin yüzünü gösterdi. Uzerli, paylaşımına "Saf aşk" notunu düştü.

"ÇOK MUTLUYUZ"

37 yaşındaki Meryem Uzerli, 4 gün önce Instagram hesabından paylaşım yaparak anne olduğunu, "Ablan, baban ve ben seni ailemizde ağırladığımız için çok mutluyuz" sözleriyle duyurmuştu.

BEBEĞİNİN BABASINI SIR GİBİ SAKLIYOR

Hamile kaldığını açıkladığı günden bu yana bebeğinin babasını sır gibi saklayan oyuncu, sevgilisiyle hiçbir paylaşım yapmamaya devam ediyor.