Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

2020'de çok bedel ödedik

Gündem , 11 Ocak 2021 Pazartesi, 19:57

Kabine toplantısının ardından açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan, ''Geçtiğimiz yılı oldukça büyük bedeller ödeyerek geride bıraktık'' dedi.

2020'de çok bedel ödedik

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 4 saat süren Kabine toplantısının ardından açıklamalarda bulunuyor... Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın konuşmasından öne çıkanlar: ''Geçtiğimiz yılı oldukça büyük bedeller ödeyerek geride bıraktık. Haziran ayından başlayan normalleşme adımları ile hızlı bir toparlanmaya gittik. Ekim ayında sanayicilerimiz tarihimizin en yüksek aylık üretimini gerçekleştirdi. Bu yılın ilk haftasında borsa endeksiniz yüzde 4,3'lük artışla rekor tazeledi. Küresel ekonominin yüzde 4'ten fazla küçüldüğü bir dönemde ekonomimiz büyüdü. Salgına bel bağlayan kriz tellallarının payına yine hüsran düştü. 2021 büyümenin sürdürülebileceği bir yıl olacak.

KILIÇDAROĞLU'NA 'SÖZDE' YANITI

Artık bu ülkede Cumhurbaşkanını milletin yarısından fazlasının iradesiyle belirleniyor. Bizzat kendisi bir kaset komplosu ile parti başına gelen, partideki taciz gibi olayları görmeyen sözde bir genel başkan. Teröriste terörist demekten bile aciz sözde genel başkanı CHP seçmeninin sağduyusuna havale ediyoruz.

(AYRINTILAR AZ SONRA)