Bursa
Çok Bulutlu
15.6°
Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

700 bin lira harcayarak "Ejderha" olan adam şimdi de cinsel organını kestirecek

Magazin , 24 Eylül 2021 Cuma, 16:34

Bankacılığı bırakıp 700 bin lira harcayarak ejderha olan Richard Hernandez şimdi de cinsel organını kestirmek istiyor. Tiamat Legion Medusa takm adını kullanan Hernandez bir süre hormon tedavisi gördüğünü söyleyerek amacının cinsiyetsiz olmak olduğunu söyledi.

700 bin lira harcayarak "Ejderha" olan adam şimdi de cinsel organını kestirecek

Richard Hernandez, yıllarca banka müdürü olarak çalıştıktan sonra Amerika'ya taşındı ve hayatını değiştirmeye karar verdi.

Los Angeles'ta yaşayan Hernandez, kulak alma ve dil ayırma ameliyatından sonra aşırı bir makyajla yepyeni görünümüne kavuştu.

Ardından ise cinsiyet değiştirme ameliyatı için karar veren Hernandez hormon tedavisi gördü ancak şimdi penisini istemediğini söyleyerek cinsiyetsiz olmayı tercih ediyor.

Cinsiyetsizleşme sürecinde olduğunu söyleyen Hernandez, "Nihai tercihim tıpkı kendi türüm olan yılanlar gibi basitçe 'o' olarak adlandırılmak. Başkalaşımım bitmiş değil" dedi.

Yılan gibi görünmek için âdeta bir dönüşüm geçirdiğinden söz eden Hernandez, başının üst bölümüne 18 boynuz taktırdı ve kulak ile burun kısmındaki kemikleri aldırdı.

Altı dişini çektirdi ve gözlerinin içinde bulunan beyaz bölümü yeşile boyattı.

Harry Potter'da bulunan "Voldemort" karakterinden esinlendiğini söyleyen Hernandez dönüşümünü 2025 yılına kadar tamamlamayı planlıyor.