Bursa
Parçalı Bulutlu
14.4°
Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

'83 milyonun içi eridi'

Magazin , 11 Şubat 2021 Perşembe, 09:35

Kanal D ekranlarında yayınlanan 'Sadakatsiz' dizisi dün akşam 17. bölümüyle ekranlara geldi. Asya ile Derin'in savaş kılıçlarını çektiği son bölümde; Asya'nın Derin'i eve çağırıp ona gerçekleri gösterdiği sahne olay oldu. İşte 'Sadakatsiz' son bölümde yaşananlar ve Asya'nın Derin'e meydan okuduğu sahneye yapılan yorumlar...

'83 milyonun içi eridi'

Başrollerini Cansu Dere, Caner Cindoruk, Melis Sezen, Özge Özder'in paylaştığı 'Sadakatsiz' dizisinin 10 Şubat Çarşamba akşamı yayınlanan 17'nci bölümüne Asya ve Derin'in sahnesi damga vurdu.

Son bölümde; oğlu Ali'nin gitmesine söylemesiyle bir hayli kırılan Asya, her şeyi bırakıp gitmeye karar verdi. Ancak kararını sorgulamak için herkesten uzağa gittiği gece, onun Tekirdağ'da kalmasını isteyen Volkan eski evine geldi.

VOLKAN PİŞMAN OLDU

Asya'nın evinde ağlayan Volkan'ın pişmanlığı dikkat çekerken, Derin'in Ali ile ilgili gerçek düşüncelerinin ortaya çıkması dengeleri tamamen değiştirdi.

Babasıyla kalmayı tercih eden Ali'nin aslında kendisini, sadece annesinin sevdiğini anladığı 'Sadakatsiz'in 17'nci bölümünde; Asya, Derin'e meydan okudu.

ASYA, DERİN'E MEYDAN OKUDU

Derin'i eve çağıran ve Volkan'ın kendisine saplantılı olduğunu anlatmak için harekete geçen Asya, mutlu günlerinden bir video ile başladı.

Asya bu anlarda Derin'e "Volkan beni senle aldatırken, seni de benle aldatıyordu" dedi. Ardından Volkan'ın o yokken yatak odasına girdiğini söyleyen Asya, parfümden ve ikisinde de olan sabahlıktan bahsetti.

SOSYAL MEDYAYI SALLADI

Derin'e gitmekten vazgeçtiğini ve oğlunu kendinden kimsenin alamayacağını söyleyen Asya, Ali için savaşacağını da sözlerine ekledi.

Asya'nın gösterdiği her kanıta bir bahane bulan Derin'in öfkesini ve üzüntüsünü göstermemek için kendini zor tuttuğu anlar sosyal medyada gündem oldu.

İşte o yorumlardan bazıları...

"Bölümün kazananı yine Asya oldu"

"83 milyonun içi eridi"