Bursa
Çok Bulutlu
22.5°
Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

90'ların unutulmaz şarkıcısı Asya'dan kötü haber geldi

Magazin , 20 Nisan 2021 Salı, 14:48

FLAŞ... Türk Pop Müziği'nde Vurulmuşum Sana, Beni Aldattın, Olmadı Yar gibi unutulmaz şarkılara imza atan Asya, koronavirüse yakalandı. Durumu ağırlaşan sanatçı, hastaneye kaldırıldı.

90'ların unutulmaz şarkıcısı Asya'dan kötü haber geldi

Yaklaşık 1 haftadır Covid-19 tedavisi gördüğünü söyleyen Asya'nın şiddetli öksürük nedeniyle nefes almakta güçlük çektiği görüldü.

"NEFES ALMAKTA ZORLANIYORUM"

Ünlü şarkıcı Asya, Instagram'dan şu açıklamayı yaptı: "COVİD-19 Kızım Aslı'nın pozitif çıkmasıyla birlikte tedavisini evde ben takip ettim. 12 gün sonunda iyileşti çok şükür. Bir haftadır ben de pozitifim. En zor olanı şiddetli öksürük nedeniyle gerçek anlamda nefes alamamak.

"ALLAH SİZİ ISLAH ETSİN"

Hastane odasındayım tabi ki refakatçi söz konusu değil.. Bu videoyu, hala covide inanmayan, covid yüzünden sevdiklerini kaybedenlere ve gecesi gündüzü olmayan, hem kendi, hem de ailelerini riske atarak mesleklerini özveriyle yapmaya devam eden sağlıkçılara saygı duymayan şuursuzlar için paylaşıyorum. Allah sizi ıslah etsin."

ŞARKICI ASYA KİMDİR?
Asya (şarkıcı), 24 Şubat 1965 tarihinde Eskişehir'de doğmuştur. Esas adı Tülay Keçialan'dır. Annesinin adı Şencan Keçialan, babasının adı Ahmet Keçialan'dır.

Asya, ortaokul yıllarında Eskişehir Halk Eğitim Merkezi'nde müzik eğitimi aldı.

Türk Pop Müziği'nde Vurulmuşum Sana, Beni Aldattın, Olmadı Yar gibi unutulmaz şarkılara imza attı.