Bursa
Çok Bulutlu
15.9°
Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

Adana'da Bursaspor kafilesine büyük terbiyesizlik!

Bursaspor , 23 Ocak 2021 Cumartesi, 23:13

Bursaspor'un deplasmanda oynadığı Adana Demirspor maçı esnasında Bursasporlu yöneticiler ve misafirlere karşı çok yakışıksız görüntüler yaşandı.

Adana'da Bursaspor kafilesine büyük terbiyesizlik!

5 Ocak Fatih Terim Stadyumu'nda oynanan mücadelede protokol tribünde olmaması gereken isimleri alan Adana Demirspor yönetimi Bursasporlu idarecileri ise tam anlamıyla kaderine terketti. Başkan Erkan Kamat karşılaşmayı protokol tribününde değil yöneticiler ile birlikte izledi.

Adana Emniyet Müdürü maç esnasında bir sevinme veya tepki olursa Bursasporlu misafirlerin tribünden çıkartılması yönünde talimat verdi.

Bursaspor Yönetim Kurulu Üyeleri gol sevinçlerinde tehdit ve baskıya maruz kalırken etraflarının sarıldığını ve hakaretlerle üzerlerine yüründüğünü belirttiler.

Maç esnasında yaşanan bu hengamenin ardından Başkan Erkan Kamat soyunma odasına zar zor inebildi. Bursaspor yönetim kurulu üyeleri bu duruma büyük tepki göstererek "Bursa'da en iyi şartlarda ağırladığımız Adana Demirspor yönetiminin bu ayıbı onlar yeter. Emniyet mensuplarının da bizlere karşı olan tutumunu kınıyoruz" ifadelerini kullandılar.

Maç sonu Başkanı futbolcular çağırırken emniyet yönetimin minibüsünü başkanı beklemeden otele haraket ettirdi.

LİNK HARİCİNDE HABERİN BAŞKA BİR SİTEDE İZİN ALINMADAN YAYINLANMASI YASAKTIR.