Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

Ajda Pekkan'ın yeni adresi belli oldu!

Magazin , 11 Ocak 2021 Pazartesi, 14:49

Süperstar lakaplı Ajda Pekkan'ın yeni rotası belli oldu. Çiftlik kurup hayvanlarla yakından ilgilenmek isteyen Ajda Pekkan, 19 milyon TL'yi gözden çıkardı.

Ajda Pekkan'ın yeni adresi belli oldu!

İstanbul'un gürültüsünden bıkan Ajda Pekkan, kuracağı çiftlik için arayışa başladı. Takvim'in haberine göre; geçtiğimiz yıl Bodrum'da 1.2 milyon euro'ya (yaklaşık 11 milyon TL) villa satın alan Ajda Pekkan, kesenin ağzını açtı.

Bodrum'u seven sanatçı, şimdi de bölgede arazi aramaya başladı. Süperstar, geçtiğimiz günlerde Bodrum'a yakın Mazı'daki 19 milyon TL'lik bir arazi ile Yalıçiftlik'teki yatırımlık arsaları dolaştı.

BODRUM'DA ARAZİ ARIYOR

Yardımcılarına da talimat veren Pekkan, kışın daha uygun fiyatlara bulunan araziler için fırsat arayışına girdi.

"İçimde hayvan sevgisi var. Onları çok seviyorum" diyen 74 yaşındaki Pekkan'ın, çiftlik kurma hayalini gerçekleştirmek istediği öğrenildi.

EVİNE ALICI ÇIKTI

Öte yandan Ajda Pekkan'ın yıllardır satamadığı Bahçeköy'deki villasına alıcı çıktı. Pekkan'ın evine Dubai'den bir prens talip oldu. Kimliği şimdilik gizli tutulan prens, salgının hafiflediği dönemde Türkiye'ye gelip villayı gezmek, ayrıca Ajda Pekkan'la tanışmak istiyor.

Üç yıl önce 40 milyon liraya satılığa çıkardığı üç katlı villa için çok sayıda emlakçıyla anlaştı. Ancak hiçbiri alıcı bulamadı. Evi satmakta kararlı olan sanatçı, sonunda çareyi büyük bir indirim yapmakta buldu. Villanın satış fiyatını 20 milyon liraya düşürdü.