Bursa
Parçalı Bulutlu
19.8°
Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

Akrep dizisi bitiyor mu? İşte yeni gelişme

Magazin , 22 Şubat 2021 Pazartesi, 13:53

Demet Akbağ ve Evrim Alasya gibi başarılı oyuncuları kadrosunda bulunduran Akrep dizisinin final yapacağına yönelik iddialara yanıt geldi.

Akrep dizisi bitiyor mu? İşte yeni gelişme

Her perşembe saat 20.00'de Star'da yayınlanan Akrep dizisinin aldığı düşük reytingler nedeniyle final yapacağı konuşuluyordu. Sol Yanım dizisinin benzer nedenlerle ekrana veda etmesi bu iddiayı güçlendirdi.

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre, Akrep'in şimdilik yayından kalkmasının sözkonusu olmadığı öğrenildi.

Usta televizyoncu İrfan Şahin'in Star için çektiği dizinin geçen haftalarda yayın günü değişmiş, cumadan perşembeye alınmıştı.

AKREP 11. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Cinayet gecesinin görüntülerinin Hacer tarafından ortaya çıkarılması ile zor durumda kalan ve kız kardeşi Berna'nın ölümüyle ilgili annesi Perihan'a itirafta bulunan Ferda, köşeye sıkışmasına rağmen pes etmiyor.

Görüntülerin polise ulaşmasıyla Aras gözaltına alınırken; Ferda taktik değiştirip Berna'nın öldüğü gece Sapanca'da olduğunu annesine ve polise itiraf eder. Fikret'le kendisini basan Berna'nın ölümüne Fikret'in sebep olduğunu söyleyen Ferda, Aras'ın ise Fikret'in baskısı ile cesedi ortadan kaldırdığını açıklayarak, yine hedef şaşırtırır!

Aras gerçekleri anlatmasına rağmen kimseyi kendisine inandıramaz. Perihan da kızının anlattıklarına inanmamıştır. Ferda'ya karşı bir delil bulabilmek için harekete geçer.

Berna'nın ölümüyle ilgili ortaya çıkan gerçekler ailedeki herkesin üzerinde büyük bir şok etkisi yaratır. Duru, Aras'ın annesinin ölümündeki payını öğrenince ona karşı hissettiği hayal kırıklığı daha da büyür. İpek'e evlenme teklif eden Şahin de şimdi ne yapacağını bilemez.

Perihan, Ferda'ya karşı aradığı ipucunu elde ederken, Ferda'nın yalanlarını ortaya çıkaracak kişi ise hiç tahmin etmediği biri olacaktır.