Bursa
Çok Bulutlu
24.2°
Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

Aktif Bank Bursa Şubesi'nin yeni müdürü Serdar Erkan oldu

Ekonomi , 28 Nisan 2021 Çarşamba, 13:31

Türkiye'nin en büyük özel sermayeli yatırım bankası Aktif Bank'ın Bursa Şubesi'nde müdürlük görevini artık Serdar Erkan üstlenecek.

Aktif Bank Bursa Şubesi'nin yeni müdürü Serdar Erkan oldu

Türkiye'nin en kapsamlı finansal teknolojiler ekosistemi olarak faaliyetlerini sürdüren Aktif Bank'ın Bursa Şubesi'nin yeni müdürü göreve başladı. Sektörde 22 yıllık deneyime sahip olan Serdar Erkan, Aktif Bank'ın Bursa Şubesi'nin müdürlük görevini üstlenecek. Sakarya Üniversitesi İşletme Yüksek Lisans mezunu olan Serdar Erkan'ın, bankacılık sektöründeki

22 yıllık deneyiminde pek çok farklı bankanın genel müdürlük, bölge ve şube birimlerinde yöneticilik tecrübesi bulunuyor.

Türkiye genelindeki 12 şubesiyle faaliyetlerini sürdüren Aktif Bank'ın, yenilikçi iş modelleriyle yatırım bankacılığını yeniden yorumladığını belirten Serdar Erkan, "Bursa şubemiz ile birebir iletişim gerektiren kurumsal, yatırım ve özel bankacılığa odaklanacak, Çanakkale'den Eskişehir'e kadar Güney Marmara Bölgesi'ndeki müşterilerimize proaktif ve müşteri odaklı yaklaşımı sunmaktan memnuniyet duyacağız." dedi.