Bursa
Parçalı Bulutlu
9.5°
Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

Ali Akman'ı kimseye önermedim!

Bursaspor , 21 Kasım 2020 Cumartesi, 10:01

TRT Spor'da Ersin Düzen'in sorusunu cevaplayan Ayhan Akman, "Ali ile ilgili kimseyle konuşmadım. Ali'nin Avrupa'da oynama hayali var" dedi.

Ali Akman'ı kimseye önermedim!

Bursaspor'un genç golcüsü Ali Akman hakkında son günlerde sık sık medyada yer alan haberle ilgili Ersin Düzen'in görüşlerini sorduğu amcası Ayhan Akman, net açıklamalarda bulundu.

TRT Spor'da yayımlanan Stadyum programında konuşan ve Ali Akman için hiçbir kulüple görüşmede bulunmadığını ifade eden Ayhan Akman, "Ali'nin amacı yurtdışında futbol oynamak. Böyle, hayalleri ve planları var. Ancak ben kimseye, 'Ali'yi o takım istiyor, bu takım istiyor' demedim. Avrupa'dan talipleri de var. Bunu söylemekte de bir sakınca olmadığını düşünüyorum" dedi.

Ayhan Akman konuşmasının devamında "Evet, ben Galatasaraylı eski bir futbolcuyum. Galatasaray'ı tutuyorum ama, hiçbir şekilde bir yerle konuşmadım. Ali'nin de kendine göre hayalleri var. Ayrıca, Ali'nin sürekli çıkan değişik haberlerden ve spekülasyonlardan etkilenmesini istemiyorum. Ali, şu anda Bursaspor'a hizmet ediyor ve kendi işine bakıyor. Onların da ligde bir amaçları var. Ali'nin bu tür şeyler nedeniyle yıpranmaması lazım."