Bursa
Parçalı Bulutlu
7.1°
Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

Ali Akman konusunda resmi açıklama geliyor!

Bursaspor , 02 Mart 2021 Salı, 15:52

Bursaspor'un sözleşmesini feshettiği Ali Akman için bugün kulübün resmi internet sitesinden bir açıklama yayınlayacağı öğrenildi.

Ali Akman konusunda resmi açıklama geliyor!

Bursaspor Kulübü tarafından etik dışı transfer nedeniyle kadro dışı bırakılan Ali Akman ile yollar resmen ayrıldı. Türkiye Futbol Federasyonu resmi internet sitesinde yer alan bilgilere göre yeşil-beyazlı kulüp 1 Mart 2021 tarihinde oyuncu ile olan sözleşmesini karşılıklı anlaşarak feshetmişti.

Kamuoyunda bu konu hakkında birçok farklı yorumda bulunurken Bursaspor Kulübü Başkanı Erkan Kamat ise bugün saat 16:00'da Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri'nde yönetim kurulu ile bir toplantı yapacaklarını ifade ederek "Bu sıcak gelişmenin detaylarını yönetim kurulumuz ile birlikte değerlendireceğiz. Bu toplantının ardından Bursaspor Kulübü resmi internet sitesinden bir açıklama yapacağız.

Bizim bu konu ve diğer gündemi meşgul eden konular ile ilgili sessiz kalmadığımızı, Bursaspor'un menfaatleriyle alakalı yönetimdeki arkadaşlarımız ile birlikte 7/24 çalıştığımızı tüm kamuoyunun bilmesini isterim.

Bursaspor'un menfaatleri neyi gerektiriyorsa bizler onu yapıyoruz. Tüm camiamız bilmelidir ki; rahmetli Başkanımız İbrahim Yazıcı zamanındaki duruşumuz ne ise şu anda da aynı çizgide ilerlediğimizin bilinmesini isterim. Tek düşüncemiz büyük Bursaspor Kulübü'nün menfaatleridir. Bursaspor'un Başkanı ve yönetim kurulu olarak temsil ettiğimiz kuruma zarar gelmemesi için kan kussak bile kızılcık şerbeti içtik diyerek görevimize dört elle sarılarak devam ediyoruz." dedi.