Bursa
Hafif Sağanak Yağışl
18.3°
Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

Ali Sunal'ın eşi Nazlı Kurbanzade güzel haberi böyle duyurdu

Magazin , 15 Şubat 2021 Pazartesi, 12:16

2018 yılında Ali Sunal ile dünyaevine giren Nazlı Kurbanzade'den müjde geldi. Kurbanzade güzel haberi sosyal medyadan böyle duyurdu.

Ali Sunal'ın eşi Nazlı Kurbanzade güzel haberi böyle duyurdu

Merhum sanatçı Kemal Sunal'ın oğlu Ali Sunal ikinci kez baba olmaya hazırlanıyor. 2019 yılında ilk çocukları Narin'i kucağına alan Ali Sunal'ın eşi Nazlı Kurbanzade sosyal medya hesabından hamile olduğunu duyurdu.

Nazlı Kurbanzade, Ali Sunal ve kızı Narin ile çekilmiş fotoğrafına "Fotoğraftaki dördüncüyü bulun" notu düştü.

Ali Sunal'ın annesi Gül Sunal, gelinini paylaşımına "Ben biliyorum" yorumunda bulundu.

Ali Sunal da Instagram hesabından eşi Nazlı Kurbanzade'nin gönderisini paylaştı. Evliliklerini gözlerden uzak yaşayan çiftin paylaşımına çok sayıda beğeni ve tebrik yorumu geldi.

SUNAL AİLESİNDE ÇİFTE MUTLULUK

Ali Sunal'ın kardeşi Ezo Sunal, geçtiğimiz yılın son günlerinde bebek beklediğini duyurdu.

2018'de sessiz sedasız müzisyen Ömer Öztüyen ile nikah masasına oturan Ezo Sunal, Instagram hesabından hamile olduğunu paylaştı.

Bebeği 30 haftalık olan Sunal, karnı burnunda fotoğraflarını yayınladı. Ezo Sunal, paylaşmına; "Yeni yıla böyle giriyoruz. Enerjimiz, sağlığımız, neşemiz, sevdiklerimiz bizimle olsun" notunu düştü.

"BİR TORUNUMUZ DAHA OLUYOR"

Gül Sunal da kızının fotoğrafını, "Kemaaaaalllll!!! Canımız kızımız anne olacak inşallah... Bir torunumuz daha oluyor... Umarım hissediyorsundur." diyerek paylaştı. Yedi aylık hamile Ezo Sunal, bebeğinin cinsiyetini ve adını henüz açıklamadı.

Ezo Sunal'ın ardından Ali Sunal'dan da bebek haberi gelmesi Sunal ailesinin mutluluğunu ikiye katladı.