Bursa
Çok Bulutlu
16.4°
Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

Aman dikkat Bursaspor!

Bursaspor , 26 Kasım 2020 Perşembe, 18:19

Altay ile Bursaspor arasında İzmir'de oynanacak maçı yöneteceği açıklanan Burak Şeker geçtiğimiz sezon adeta yeşil-beyazlı takımı yakan isim olmuştu.

Aman dikkat Bursaspor!

Geçtiğimiz sezon Bursa'da oynanan maçı yöneten ve Altay'ın 2-0 öne geçtiği golde bariz ofsaytı vermeyen Burak Şeker bu hafta yine siyah-beyazlı rakip karşısında Bursaspor'un en dikkat etmesi gereken isimlerin başında geliyor.

Bu maçta konuk ekip ofsayt golle 2-0 öne geçmiş ancak Bursaspor maçı 2-2'ye getirmişti. Karşılaşmanın ardından Bursaspor Kulübü hakem Burak Şeker için "Ülkemizin mihenk taşı şehirlerinden Bursa'nın kaderini; stajyer görünümlü, seyirci karşısında kendini tatmin etmeye çalışan, adalet terazisi olmayan ve kibirli 'sözde maç idare edenlere' bıraktırmayacağımızın bilinmesini isteriz. Maçların bitiminde 'Olsun, biz de insanız, hata yapabiliriz' gibi skandal cevaplarla ortaya koydukları fütursuz tavırlar amaçlarını kamufle etmemektedir. Dün oynadığımız müsabakadaki çalınmayan ofsayt ve verilmeyen penaltı kararı ise bardağı taşıran son damlalar olmuştur." açıklamasını yapmıştı.