Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

Angelina Jolie'den şiddet iddiası

Magazin , 19 Mart 2021 Cuma, 13:02

Dünyaca ünlü yıldız Angelina Jolie, boşanma davası açtığı Brad Pitt'in kendisine ilişkileri boyunca şiddet uyguladığını söyleyerek magazin basınına bomba gibi düştü. Jolie, daha önce de Pitt'in çocuklarına şiddet uyguladığını ileri sürmüştü.

Angelina Jolie'den şiddet iddiası

2014'te başlayan evliliklerini 2019 yılında bitirme kararı alan Angelina Jolie ve Brad Pitti'in resmi boşanması henüz tamamlanmadı. Birliktelikleriyle örnek çift olarak gösterilen ancak ayrılık kararıyla sevenlerini üzen çiftin cephesinden şaşırtan bir haber geldi.

"PITT İLİŞKİMİZ BOYUNCA BANA ŞİDDET UYGULADI"

45 yaşındaki altı çocuk annesi Angelina Jolie, devam eden boşanma davası kapsamında mahkemeye Brad Pitt'in ilişkileri boyunca kendisine şiddet uyguladığını ileri sürdü ve bununla ilgili belgeler de sürdü. Bu belgelerin tüm ayrıntıları bilinmese de Angelina Jolie'nin bu konuda kanıtları olduğu, hem kendisinin hem de yaşı küçük olanlar da dahil altı çocuğunun da ona tanıklık etmeye istekli olduğu belirtildi.

ÇOCUKLARA ŞİDDET İDDİASINDAN AKLANMIŞTI

Boşanmanın ilk aşamasında Brad Pitt'in, en büyük oğulları Maddox başta olmak üzere diğer çocuklarına da hem sözlü hem fiziksel şiddet uyguladığı iddiaları Jolie tarafından ortaya atılmıştı. Bunun sonucunda Pitt, bir FIB soruşturmasının yanı sıra Los Angelez Çocuk ve Aile Hizmetleri tarafından soruşturulmuş ve aklanmıştı.

Brad Pitt'e yakın kaynaklar, boşanma davasının başından bu yana Angelina Jolie'nin bu tür suçlamalar yönelttiğini ancak bunların hiçbirinin kanıtlanmadığını, aktörün her birinden aklandığını savundular.

EŞİNDEN BOŞANIP ANGELINA İLE EVLENMİŞTİ

Brad Pitt ile Angelina Jolie, 2005 yılında başrollerini üstlendikleri Bay ve Bayan Smith filminin setinde tanıştılar. O sırada Jennifer Aniston ile evli olan Pitt, aşka teslim oldu ve eşinden boşanıp Jolie ile birlikte olmaya başladı. Çift, uzun ilişkileri sırasında hem biyolojik hem de evlatlık çocuk sahibi oldu.

Brad Pitt ile Angelina Jolie birlikte olmaya başladıklarında, güzel yıldız, en büyük çocuğu Kamboçyalı Maddox'ı evlat edinmişti. Çift, birlikte olduğu süre boyunca Etiyoplayı Zahara ile Vietnamlı Pax'ı evlat edildi. Bu arada Shiloh, Knox ve Vivienne adında üç de biyolojik çocukları oldu.

EVLİLİK KISA SÜRDÜ

İlişkilerini uzun yıllar devam eden çift, 2014 yılında evlendi. Törende çocukları da onları yalnız bırakmadı. Fakat, bir zamanlar Brangelina olarak anılar Angelina Jolie ile Brad Pitt, 2016 yılında yollarını ayırma kararı aldı. Boşanma süreci ise çocukların velayeti nedeniyle epey zorlu geçti.