Bursa
Parçalı Bulutlu
9.8°
Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

Aras Bulut İynemli ile Miray Daner arasındaki ilişki şaşırttı

Magazin , 10 Şubat 2021 Çarşamba, 14:27

Başrolünde yer aldığı 'Çukur' dizisi ile gündemde olan Aras Bulut İynemli ile meslektaşı Miray Daner arasındaki ilişki yıllar sonra ortaya çıktı.

Aras Bulut İynemli ile Miray Daner arasındaki ilişki şaşırttı

Ekranların yıldızı Aras Bulut İynemli ile Miray Daner hakkında az bilinen bir gerçek yıllar sonra gün yüzüne çıktı. İkili arasındaki bağ sosyal medyada gündem oldu.

'Öyle Bir Geçer Zaman ki' dizisinde canlandırdığı 'Mete' karakteriyle şöhrete kavuşan, 2019 yapımı '7. Koğuştaki Mucize' filmindeki performansıyla alkış aldı.

30 yaşındaki oyuncu, 'Muhteşem Yüzyıl', 'İçerde' ve 'Maral: En Güzel Hikâyem' dizilerinin yanı sıra 'Tamam mıyız' ve 'Martıların Efendisi' filmlerinde seyirciyle buluştu.

Şu sıralar 'Yamaç Koçovalı' karakterini canlandırdığı 'Çukur' dizisiyle gündeme gelen Ars Bulut İynemli, uzun süredir meslektaşı Bige Önal ile aşk yaşıyor.

'Vatanım Sensin' dizisindeki performansıyla iyi bir çıkış yakalayan Miray Daner ise son olarak dijital platformda yayınlanan bir dizinin karosunda yer almış ve imaj değişikliğiyle adından söz ettirmişti.

'Medcezir', 'Bir Litre Gösyaşı' ve 'Hakan Muhafız' gibi dizilerde de rol alan 22 yaşındaki oyuncunun, son projesinde siyah saçlı ve kahküllü hali sosyal medyada çok konuşulmuştu.

Peki bu iki ünlü oyuncunun nasıl bir ilişkisi var? İşte Aras Bulut İynemli ile Miray Daner arasındaki akrabalık bağı...

Yer aldıkları her projede isimlerinden sıkça söz ettiren ikilinin kuzen oldukları ortaya çıktı. Bu gerçeği öğrenen ikilinin sevenleri, büyük şaşkınlık yaşadılar.