Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

Asena Keskinci değişimiyle şaşırttı

Magazin , 25 Şubat 2021 Perşembe, 16:26

'Bez Bebek' dizisinde canlandırdığı Yağmur karakteriyle şöhreti yakalayan Asena Keskinci (19) , ekranlara geri döndü. Asena Keskinci'nin yıllar içerisindeki değişimi sosyal medyada gündem olurken, son hali Mine Tugay'a benzetildi.

Asena Keskinci değişimiyle şaşırttı

Küçük yaşlardan beri setlerde olan Asena Keskinci, şimdilerde FOX TV' ekrana gelen Masumiyet dizisiyle adından söz ettiriyor.

Bez Bebek dizisinde canlandırdığı Yağmur karakteriyle hafızalarda yer edinen Asena Keskinci'nin yıllar içerisindeki değişimi olay oldu.

Masumiyet dizisinde Hande Hancı karakterini canlandıran 19 yaşındaki Asena Keskinci'nin pozları sosyal medyada gündem oldu.

MİNE TUGAY'A BENZETİLDİ

Güzelliği ile ilgi odağı olan Asena Keskinci, son hali ile ünlü oyuncu Mine Tugay'a benzetildi. Keskinci'nin değişmeyen tek yeri saç rengi.

2001 yılında dünyaya gelen genç oyuncu Asena Keskinci, 'Bez Bebek' dizisi ile kariyerinin en parlak dönemini yaşadı.

Keskinci; Yadigar, Aliye, O Kadın, Aman Annem Görmesin, Yol Arkadaşım, Hırsız Polis, Bez Bebek, Pelin ve Köstebekgiller, Dedemin Dolabı, O Kadın, Parmaklıklar Ardında, Bir Aşk Hikayesi, Aşk Tesadüfleri Sever, Bir Aşk Hikayesi isimli projelerin oyuncu kadrosunda yer aldı.

MİLLİYET MAGAZİN