Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

'Aşıya kadar çocuk yapmaya devam edeceğiz'

Magazin , 17 Aralık 2020 Perşembe, 13:55

Miss Turkey 2015'te dördüncü güzel seçilen eşi Berfu Yenenler ile ikinci çocuklarını bekleyen oyuncu Eser Yenenler'den çok konuşulacak bir pandemi yorumu...

'Aşıya kadar çocuk yapmaya devam edeceğiz'

Koronavirüs pandemisi sebebiyle 21 Aralık'ta dijital ortamdan gerçekleşecek INFLOW Awards ödül töreninin provaları, Zorlu PSM'de gerçekleşti. Sunuculuğunu yapacağı ödül töreni için prova gerçekleştiren Eser Yenenler, öncesinde basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Geçtiğimiz haftalarda koronavirüsü atlatan ünlü oyuncu, "Tat ve koku kaybı yaşadığım için yediklerimden hiçbir şey anlamadım. Koronadan bir tek kilo alan benimdir herhalde. Benden sonra İbrahim ve Oğuzhan da olunca ben negatife dönmeme rağmen insanlar benden kaçtı" dedi.

"KUZEY EVİMİZİN NEŞESİ"

Karantina günleri hakkında konuşan Eser Yenenler, "Kuzey'den dolayı şahane geçiyor, evimizin neşesi. Berfu da ben de onunla oyun oynamaktan vakit geçirmekten çok zevk alıyoruz. Bambaşka bir mutluluk" dedi.

İkinci kez baba olmaya hazırlanan Yenenler, "Pandemi devam ederse aşı bulunana kadar her sene bir çocuk yapmaya devam edeceğiz. Tavsiye ederiz yani bol bol üreyin. Malum evde yapacak bir şey olmayınca böyle oluyor. Çevremde bebek bekleyen çok insan var, yalnız değiliz" diyerek herkesi kahkahaya boğdu.

"VER BAKALIM YANAKTAN BİR LOKMA KOCAM"

Geçtiğimiz günlerde kendisinden 11 yaş büyük eşi ile birlikte çekilen fotoğrafını yayınlayan 25 yaşındaki Berfu Yenenler, gönderisine esprili bir not düşmüştü.

"Yıl dönümümüz kutlu olsun. Ver bakalım yanaktan bir lokma kocam. Çok seviyorum, çok seviyorum, çok seviyorum. Tebrikler kocam, nice senelerimiz olsun. Bakalım her sene bir çocuk daha yapmaya devam edecek miyiz? Seneye görüşürüz."

Eser Yenenler ise bu kareyi, "Göz açıp, kapayıncaya kadar geçen üç yıl. Nice üç yıllarımız olsun karım" notuyla paylaşmıştı.