Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

Aşk hayatım çok iyi

Magazin , 31 Mart 2021 Çarşamba, 15:22

Meslektaşı Uraz Kaygılaroğlu ile aşk yaşayan Berrak Tüzünataç, ilişkisi hakkında konuştu. Ünlü oyuncu, "Bu aralar aşk hayatım çok iyi, keyfimiz yerinde" dedi

Aşk hayatım çok iyi

36 yaşındaki Berrak Tüzünataç, Marie Claire dergisinin yeni sayısına konuk oldu. Tüzünataç, Uraz Kaygılaroğlu ve annelik hakkındaki sorulara cevap verdi.

Kısa bir süre önce meslektaşı Uraz Kaygılaroğlu'yla aşk yaşamaya başlayan ünlü oyuncu, "Bu aralar aşk hayatım çok iyi. Çıkan haberler doğru. Bunun saklanacak bir yanı kalmadı çünkü artık. Keyfimiz yerinde" dedi.

Tüzünataç, "Hiç anne olmayı düşündünüz mü?" sorusuna ise şu yanıtı verdi: "Kendi kendime oturup 'Bir çocuk yapmalıyım' gibi düşünmedim. Bende öyle bir güdü yok. Hiçbir kişinin kendiyle ilgili meselelerini halletmeden ürememesi gerektiğine inanıyorum. Bir gün kendimle ilgili öyle hissedersem, öyle bir partnerim de olursa gibi bir durum söz konusu..."

Ünlü oyuncu, ayrıca kendiyle ilgili, "Fazlaca başarısız ilişki teşebbüsüm olduğu doğru" itirafında bulundu. Tüzünataç geçtiğimiz ocak ayında Ali Yörenç'ten ayrılmıştı. Ünlü oyuncu daha önce de Nejat İşler ve Birkan Sokullu ile aşk yaşamıştı.