Bursa
Parçalı Bulutlu
11.3°
Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

Aslışah Alkoçlar'a sapık şoku!

Magazin , 05 Haziran 2020 Cuma, 13:23

Aslışah Alkoçlar’ı günlerce takip eden ve sahibi olduğu spor merkezine gelen sapık “Benim olmazsan seni kaçırırım” diyerek tehditler savurdu. Alkoçlar bu olay üzerine hemen babası Ender Alkoçlar’ı arayıp durumu anlattı ve ardından polise haber verdi. Aslışah, korunma talep etti.

Aslışah Alkoçlar'a sapık şoku!
Hülya Koçyiğit ve Selim Soydan'ın torunu Aslışah Alkoçlar korku dolu günler geçiriyor. Günlerce Aslışah Alkoçlar'ı takip eden bir sapık Alkoçlar'ın sahibi olduğu spor merkezine gelerek "Ender Alkoçlar'la randevum var" diyerek beklemeye başladı.

Günaydın'da yer alan habere göre; Taksi şoförü olduğunu iddia eden bir şahısın spor salonuna gelerek "Şurada oturan adamı ben getirdim. Dakikalarca Aslışah Hanım'la ilgili telefonda arama yaptı. Dengesiz biri, dikkatli olun!" demesi üzerine taksiciyi gören şahıs "Aslışah buraya gelecek. Onu kaçırırım" diye tehditler savurmaya başladı.

Yaşanan olaylar üzerine o sırada derste olan Alkoçlar, korku içerisinde önce babasını arayarak durumu anlattı ve ardından olay yerine gelen polis Yavuz Ş. adlı şahsı yakaladı. Şahsın günlerce Alkoçlar'ı takip ettiği öğrenildi. Aslışah Alkoçlar yaşadığı bu korku dolu anlardan sonra korunma talep etti.