Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

Ayça Çağla Altunkaya'dan şaşırtan sosyal medya hamlesi!

Magazin , 12 Nisan 2021 Pazartesi, 13:00

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı'nın kendisinden 30 yaş küçük sevgilisi Ayça Çağla Altunkaya, Instagram hesabından paylaştığı tüm fotoğrafları sildi. Altunkaya'nın bu hamlesi takipçilerini şaşırttı.

Ayça Çağla Altunkaya'dan şaşırtan sosyal medya hamlesi!

2018 yılında sosyal medya fenomeni Şeyma Subaşı'dan tek celsede boşanan Acun Ilıcalı, bir süredir Ayça Çağla Altunkaya ile aşk yaşıyor.

Sosyal medya hesabından Acun Ilıcalı ile mutluluk fotoğraflarını paylaşan Altunkaya, 130 kişinin takip ettiği Instagram hesabından yayınladığı tüm fotoğrafları sildi.

21 yaşındaki Altunkaya'nın sosyal medya hesabından paylaştığı 16 fotoğrafı silmesi "Aşk bitti mi?" sorusunu akıllara getirdi.

Öte yandan Acun Ilıcalı ile Ayça Çağla Altunkaya Instagram'da birbirini takip etmeye devam ediyor.

ÜÇÜNCÜ KEZ ABLA OLACAK

51 yaşındaki Acun Ilıcalı ile birlikteliği ve ailesi hakkında çok fazla açıklama yapmayan ve görüntü vermeyen Ayça Çağla Altunkaya'nın annesi İlknur Altunkaya'nın hamile olduğu ortaya çıktı.

Geçtiğimiz günlerde doğum için gün sayan Ayça Çağla Altunkaya'nın annesi İlknur Altunkaya'nın karesi sosyal medyada gündem oldu.

İlknur Altunkaya'nın kız bebek beklediği öğrenildi. Kız kardeşi olacağını duyan Ayça Çağla Altunkaya büyük bir mutluluk yaşadı. Ayça Çağla Altunkaya, üçüncü kez abla olacak.

Acun Ilıcalı'nın müstakbel kayınvalidesinin hamile olması sosyal medyada büyük yankı uyandırdı.