Bursa
Hafif Sağanak Yağışl
14.2°
Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

Aynı aileden 3 kişi hayatını kaybetti

Asayiş , 30 Ocak 2021 Cumartesi, 17:59

Samsun'da oğullarını askeri birliğe teslim eden ailenin aracı dönüş yolunda sulama kanalına devrildi. Sulama kanalına devrilen araçta bulunan aynı aileden 3 kişi hayatını kaybetti.

Aynı aileden 3 kişi hayatını kaybetti

Samsun'da sulama kanalına devrilen ve yaklaşık 50 metre sürüklenen hafif ticari araçta bulunan aynı aileden 3 kişi öldü. Ailenin Samsun'da çocuklarını askeri birliğe teslim ettikten sonra memleketleri Tokat'a dönmek için yola çıktıkları öğrenildi.

Mustafa Çelik'in (47) kullandığı 59 SG 301 plakalı hafif ticari araç, Samsun-Ankara kara yolu 34. kilometrede sulama kanalına düştü. Yaklaşık 50 metre sürüklenen araç, istinat duvarına çarptıktan sonra devrildi. Sürücü ile eşi Gülbahar (41) ve oğlu Gürsel Çelik (22) ağır yaralandı.

Sağlık ekiplerince Kavak Devlet Hastanesine kaldırılan yaralılardan Gülbahar Çelik, buradaki müdahalenin ardından SamsunEğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edildi. Yaralılar, hastanelerdeki müdahaleye rağmen kurtarılamadı.

Çelik ailesinin, Samsun'da çocuklarını askeri birliğe teslim ettikten sonra memleketleri Tokat'a dönmek için yola çıktıkları öğrenildi.