Bursa
Çok Bulutlu
11.6°
Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

Ayrılığın sebebi hastalık!

Magazin , 07 Şubat 2021 Pazar, 13:53

Samimi halleri ile aşk dedikodularını alevlendiren Hande Erçel ile Kerem Bürsin gündemden düşmüyor. Geçtiğimiz günlerde ikilinin sette kavga ettiği hatta bu nedenle çekimlerin durduğu iddia edilmişti. Ancak bu haberlerin ardından işin aslı ortaya çıktı.

Ayrılığın sebebi hastalık!

'Sen Çal Kapımı' dizisinde başrol oynayan ve yedikleri içtikleri ayrı gitmeyen Hande Erçel-Kerem Bürsin ikilisi sık sık aşk yaşadıkları iddialarıyla gündeme geliyordu. Ancak oyuncu ikiliye nazar değdi.

İddiaya göre; araları açıldığı için sette kavga eden Hande ile Kerem yüzünden çekimler yarıda kesilmişti. Ancak bu haberlere Kerem Bürsin'den yalanlama gelmişti.

Posta'nın haberine göre; aslında setin tatil olmasının iki nedeni vardı. Bürsin, Kanada'dan gelen ailesi ile vakit geçirmek için izin istedi. Hatta anne-babasını Hande Erçel ile havalimanında karşıladılar.

EV YAPTIRIYOR

İkinci nedeni ise Erçel'in geçirdiği boyun spazmı. Şu sıralar gözlerden uzak bir yerde ev yaptıran oyuncu, geçtiğimiz günlerde iddiaya göre; ustalarla tartıştı. Sebebi ise hiçbir şeyin istediği gibi olmaması...

Üstüne set yorgunluğu da eklenince strese giren Hande Erçel'in boyun bölgesinde kasılmalar oldu. İyileşene kadar çekimlere ara verildi.