Bursa
Çok Bulutlu
14.5°
Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

Ayşecan Tatari kızını paylaştı: Müjgan kırk günlük oldu

Magazin , 09 Aralık 2020 Çarşamba, 10:05

İlk bebeğini kırk gün önce kucağına alan oyuncu Ayşecan Tatari, kızı Müjgan'ın son görüntüsünü takipçileriyle paylaştı.

Ayşecan Tatari kızını paylaştı: Müjgan kırk günlük oldu

'Çocuklar Duymasın' dizisinde canlandırdığı 'Duygu' karakteriyle şöhreti yakalayan Ayşecan Tatari, kendisi gibi oyuncu olan Edip Tepeli ile üç yıl önce New York'ta evlenmişti.

'ALTIN TOPUM 40 GÜNLÜK'

İlk bebeğini kucağına alan Tatari'nin kızı Müjgan'ın 40'ı çıktı. Güzel oyuncu, kızının fotoğraflarını paylaştı ve "Altın topum 40 günlük" notunu düştü.

Öte yandan Müjgan'ı suda dünyaya getiren Tatari, dün doğum sürecinde yaşadıklarını takipçileriyle paylaştı.

ELEŞTİRİLERE YANIT VERDİ

Tatari'nin bazı takipçileri ise bu paylaşımı eleştirmişti. Eşini doğumda yalnız bırakmayan oyuncu Edip Tepeli ise bu yorumların birkaçına yılmadan yanıt verdi.

Bir takipçisi Tatari'ye "Yani duygusal bir şeyler yazdınız diye bu görüntüyü normalleştiremezsiniz kusura bakmayın ama keşfetteydi o yüzden geldim yazdım size merakımdan ya da tanıdığımdan değil. Yani bu kadar açık ve özel bir anı neden insan milyonlarla paylaşır yanlış çok yanlış" yazdı. Bu yorum Edip Tepeli'yi kızdırdı. Tepeli eşine olumsuz yorum yazanlara tek tek yanıt verdi.

İşte Tepeli'nin verdiği yanıtlardan bazıları; "Yorumunuzun kendisinden başka utanacak bir şey yok", "Doğal olan bir şey nasıl anormal olarak değerlendirilir, vallahi delireceğim", "Kötü niyetli insanlar 'ne der, nasıl bakar' gibi sebeplerle kendimize otosansür uygulamayalım", "Bunun gizlenmesi gereken bir durum olduğunu düşünmüyorum. Anlaşılması gereken 'Şunu niye paylaştın?' sorusu. Bu, yaşam hürriyetine müdahaledir."