Bursa
Parçalı Bulutlu
10.2°
Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

Azra Akın aşka geldi

Magazin , 23 Mart 2021 Salı, 15:32

2017 yılında dünyaevine giren Azra Akın-Atakan Koru çiftinin mutluluğu sürüyor. 2002 Dünya Güzeli Akın, eşi ile yeni romantik karesini yayınlayarak, aşklarını gözler önüne serdi

Azra Akın aşka geldi

Atakan Koru ile 2017'de nikah masasına oturan model ve oyuncu Azra Akın, 2018 yılında ise oğlu Demir'i kucağına almıştı. Sıkı bir sosyal medya kullanıcısı olan 2002 Dünya Güzeli, paylaşımlarına bir yenisini daha ekledi. 39 yaşındaki Akın, eşi ile birlikte çekilen bu yeni romantik karesini Instagram hesabından yayınladı.

Geçtiğimiz aylarda "Çocuklar benim en hassas ve duyarlı tarafım. 'Çocuk' denince akan sular duruyor" açıklamasını yapan Azra Akın'ın kalp emojileri ile paylaştığı gönderi takipçilerinden 42 binden fazla beğeni aldı. Akın'ın paylaşımına oyuncu olan yakın arkadaşı Burcu Kara ise, "Canım, ne güzelsiniz..." şeklinde yorum yaptı.

"SENİNLE HER ŞEYE VARIM BEN"

Akın, geçtiğimiz yıl ağustos ayında eşi ile 3. evlilik yıl dönümlerini kutlamıştı. Düğün gününde eşi ile dans ederken çekilen bir videoyu yayınlayan Azra Akın, duygusal paylaşımına şu notu düşmüştü:

Seninle her şeye varım ben.
Sen benim uğurlu yolumsun.
Yıldızlara yürürüm senle,
Sen iste; canım senin olsun.