Bursa
Çok Bulutlu
16.6°
Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

Babasını Mevlana sözü ile andı

Magazin , 16 Aralık 2020 Çarşamba, 14:21

Amerikalı oyuncu Sharon Stone, babası Joseph Stone'un ölüm yıl dönümünde sosyal medya hesabından Mevlana Celaleddin Rumi'nin "Tutulsun istiyorsan, aç ellerini!" cümlesini paylaştı

Babasını Mevlana sözü ile andı

1992'de Temel İçgüdü (Basic Instinct) adlı filmle bir anda yıldızı parlayan Stone, sosyal medya hesabından Mevlana Celaleddin Rumi'nin "Tutulsun istiyorsan, aç ellerini!" cümlesini paylaştı. Oyuncu, gönderisine, "Kalbimde bir mum yaktım Joseph William Stone. Beni dürüst kılan sensin" notunu düştü.

Takipçileri, Stone'a destek mesajları yağdırdı.
Geçtiğimiz haftalarda kendisini sosyal medya uygulamalarına kaptırdığını söyleyen Stone, flörtleşmekten bıktığını ve yalnız olmaktan memnun olduğunu belirtmişti. Sharon Stone, ilişkilerle ilgili düşüncelerini şu sözlerle dile getirmişti:

Samimiyetsiz ve zamanıma değmeyecek insanlar buluyorum. Yalnızken, çocuklarımla ve arkadaşlarımla vakit geçirirken daha çok eğleniyorum.

Amerikalı aktris, "Bir başka çocuğa ihtiyacım yok. Samimiyetsizlik ve saçmalık istemiyorum, oyun oynamak istemiyorum. Erkeklerin kadınlarla aynı noktada olduğunu düşünmüyorum" demişti.

Sharon Stone, sözlerini şu şekilde sürdürmüştü:

Gerçekten çok iyi erkek arkadaşlarım var ama bir ilişkide duygusal olgunluk söz konusu olduğunda erkek ve kadınların görünüşte farklı noktalarda olduğunu hissediyorum. Daha önce çöpçatanlık uygulamaları ile tanıştığını açıklayan oyuncu, kendisinin gerçek olmadığını düşünen kişilerin şikayeti nedeniyle platformdan atıldığını söylemişti.