Bursa
Çok Bulutlu
10.8°
Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

Bahar Candan'dan Şevval Şahin'e tepki!

Magazin , 26 Ekim 2020 Pazartesi, 16:51

Sosyal medya paylaşımlarıyla sık sık adından söz ettiren Bahar Candan, Miss Turkey 2018 Güzeli Şevval Şahin'e tepki gösterdi. Candan, koltuk tepesinde İstiklal Marşı okudu.

Bahar Candan'dan Şevval Şahin'e tepki!
'İşte Benim Stilim' yarışmasının ikinci sezonunda yarışan Nihal Candan’ın kardeşi olarak programa dahil olan Bahar Candan, zaman zaman saç rengiyle, zaman zaman paylaşımlarıyla, zaman zaman da yaptığı ilginç photoshop'larla gündeme geliyor.Bahar Candan bu kez de Şevval Şahin'i hedef aldı. Candan, 'Sorgu Sual' programında, "İstiklal Marşı'nı biliyor musunuz?" sorusunu bilemediği için günden olan Türkiye Güzeli'ne tepki gösterdi.

Candan, koltuğun tepesine çıkıp İstiklal Marşı'nı okumaya başladı ve o anları da takipçileriyle paylaştı.

Bahar Candan, daha sonra ise "Türkiye'nin en salak kızı bile bunu söyleyebiliyor Şevval" ifadelerini kullandı.

YAYINI TERK ETTİ!
21 yaşındaki model, 'İstiklal Marşı’nı biliyor musunuz?', 'Atatürk'ün herhangi bir sözünü biliyor musunuz?' ve 'Türkiye’de kaç coğrafi bölge var?' sorularına sinirlenip, yayını bırakmıştı. Sakinleşip geri gelen Şahin'in, "Fahrettin Koca’yı (Sağlık Bakanı) tanıyor musunuz?" sorusunu ise "Pas" diyerek yanıtlamaması şaşırtmıştı.

BAHAR CANDAN'IN GERÇEK HALİ!
Yaptığı abartı photoshop'larla kendini değiştiren Bahar Candan'ın gerçek halini geçtiğimiz aylarda Survivor yarışmacısı Yunus Emre Özden paylaşmıştı.

Paylaşımları ile gerçek hali arasında hayli fark olan Bahar Candan, gündem olunca o halini de paylaşmaktan çekinmedi, photoshopsuz haline "Botoks değil Allah'ın lütfu" notunu düştü.