Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

Bahar Candan taburcu oldu! Bursa Uludağ'da saldırıya uğramıştı

Magazin , 26 Mart 2021 Cuma, 11:11

"İşte Benim Stilim" yarışmasıyla üne kavuşan, son olarak "Doya Doya Moda" programıyla ekranlarda boy gösteren Bahar Candan çıktığı Bursa, Uludağ tatilinde dehşeti yaşadı. İddialara göre; "Seni ve tipini beğenmiyorum" diyen bir adam tarafından sözlü taciz edilen Bahar Candan, tacizin ardından fiziksel şiddet gördü. Kendisine tekme tokat saldıran adam tarafından yüzünden yaralanan ve kan revan içinde kaldığı öne sürülen Candan, hemen hastaneye kaldırıldı. Olayın detaylarını Bahar Candan'ın ablası Nihal Candan anlattı.

Bahar Candan taburcu oldu! Bursa Uludağ'da saldırıya uğramıştı

Son olarak TV8 ekranlarında yayınlanan Doya Doya Moda programında yarışan Bahar Candan, Uludağ'da katıldığı bir partide tanımadığı bir erkeğin saldırısına uğradı. Yüzüne kesici bir aletle yara alan Candan'ın yanağına 10 dikiş atıldı. Tedavisi yapılan Candan, hastaneden taburcu edilirken ablası Nihal Candan da bir an olsun yanında ayrılmıyor.

KARDEŞİNİN SON HALİNİ PAYLAŞTI

Sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan Nihal Candan, kız kardeşinin hastane odasında çektiği fotoğrafını paylaşarak "Merak eden herkese teşekkürler. Gerçekten çok kötü bir gece geçirdik ailecek. Şükürler olsun ki kardeşim daha iyi. Dünyada kötülüğün son bulması dileğiyle" dedi.

Öte yandan kardeşinin yaşadıklarını unutması için elinden geleni yaptığını söyleyen Nihal Candan, dün hastaneden taburcu ettirdiği Bahar'ı yemeğe çıkarmayı da ihmal etmedi.

BAHAR'I YARALAYAN NÖBETÇİ MAHKEMEYE ÇIKARILDI

Öte yandan dün Söylemezsem Olmaz programına telefonla bağlanan Nihal Candan, Bahar'a saldıran kişinin tanımadıkları Murat isimli biri olduğunu ve nöbetçi mahkemeye çıkarılarak işlemlerin devam ettiğini söyledi.

Bahar Candan ise yaşadığı olay sonrası Instagram hesabından hiç paylaşım yapmadı.