Bursa
Parçalı Bulutlu
10.8°
Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

Batalla Belgeselinin lansmanı gerçekleştirildi!

Bursaspor , 27 Şubat 2021 Cumartesi, 10:36

Bir Otto Medya projesi olan ve Lifebursa.com ekibinden Adnan Batır'ın yapımcılığını, Muhammet Ali Özdemir yönetmenliğini, Murat Demir'in ise görüntü yönetmenliğini yaptığı "Pablito" Belgeseli'nin ilk gösterimi Merinos Kongre Merkezi Orhangazi Salonu'nda gerçekleştirildi.

Batalla Belgeselinin lansmanı gerçekleştirildi!

Gerçekleşen lansmana Pablo Martin Batalla, Barbara Batalla, Bursaspor Kulübü Başkanı Erkan Kamat, Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Süleyman Çelik ile davetliler katıldı.

Lansman öncesi konuşan Otto Medya Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Dinçtürk "Bazı insanlar vardı hayatı kendisine özel veya kendisine ait değildir. Bu gibi insanların özelliği gelecek nesillere ve topluma örnek olacak bir hayat ve meslek duruşu sergilemelidir. Burada Pablo Martin Batalla ile ilgili olarak onun hayatının bir belgesele dönmesinin sebebi de budur. Bundan sonraki nesillerin, özellikle de Vakıfköy'ün yetiştirmiş olduğu genç futbolcu kardeşlerimize bir idol olması anlamında böyle bir çalışma yapılmasına karar verilmiştir. Bu belgeselde Adnan, Muhammet ve Murat kardeşimin çok büyük özverileri ve mesaileri oldu. Bir Bursalı olarak sizlerin huzurunda teşekkür ediyorum." İfadelerini kullandı.

Belgeselin yapımcısı Adnan Batır ve yönetmen Muhammet Ali Özdemir ise lansmana gelen konuklara teşekkür ederken belgeselin yapım sürecinden bahsettiler.

Bursaspor Kulübü Başkanı Erkan Kamat ise "Ben Pablo Martin Batalla, eşi Barbara ve kızı Sara için güzel dileklerimi iletmek istiyorum. Bundan sonraki yaşantılarında da mutluluklar diliyorum. Hakan Dinçtürk kardeşime fedakârlıkları için teşekkür ediyorum. Batalla bizim için çok önemli ve kıymetli bir şahsiyettir. Bursaspor'un çok önemli başarılarında katkısı olmuştur. Birçok şeyi beraber yaşadığımız için söylüyorum, hakkını helal etsin. Bundan sonrada Bursaspor'a yapacağı çok şeyler vardır." dedi.

Son olarak kürsüye çıkan Pablo Martin Batalla ise salonda bulunan herkesi selamlayarak burada kendisini yalnız bırakmadıkları için teşekkür etti.