Bursa
Çok Bulutlu
13.8°
Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

"Ben de kızım da aynı adama aşık olduk"

Gündem , 17 Aralık 2020 Perşembe, 14:32

Ayşe Çekem isimli kadın, 24 yaşındaki mimar kızının kendini 'hoca' olarak tanıtan 65 yaşındaki Adnan Yıldırım ile beraber kaçtığını iddia etti. Ayşe Çekem, "Ben de kızım da 65 yaşındaki sözde hocaya aşık olduk" dedi.

"Ben de kızım da aynı adama aşık olduk"

" Esra Erol'da" programa katılan Ayşe Çekem kızı Merve Nur'un kendinden 41 yaş büyük sözde hoca Adnan Yıldırım ile beraber kaçtığını belirterek Esra Erol'dan yardım istedi.

Ayşe Çekem, kızı Merve Nur'un 5 yıl önce tanıştıkları Adnan Yıldırım'ın yanına 26 Kasım tarihinde "İş görüşmesine gidiyorum diyerek" evden kaçtığını anlattı.

Kızını kaçıran sözde hoca Adnan Yıldırım'ın bir camide çaycı olarak çalıştığını belirten Ayşe Çekem, "Adnan Yıldırım hem bana hem kızıma aşk mesajları attı. Ben de kızım da 65 yaşındaki sözde hocaya aşık olduk" dedi.

"KOCAMA MUSALLAT OLDULAR"

Sözde hoca Adnan Yıldırım'ın resmi nikahlı eşi Zübeyde Yıldırım yayına bağlanarak isyan etti ve "Anne kız 5 yıldır kocama musallat oldu, yuvamı yıktılar" dedi.

Esra Erol'un eşiniz hoca mı sorusuna verdiği cevap ise herkesi şaşkına çevirdi: "Benim eşimin alnı seccadeye bile değmedi, Cuma'ya bile gitmez. Bunlar eşime nasıl inandı bende anlamadım."