Bursa
Parçalı Bulutlu
18.9°
Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

"Ben her zaman futbolun içindeyim"

Spor , 20 Nisan 2021 Salı, 09:40

Tottenham'dan ayrıldıktan sonra ilk demecini veren Jose Mourinho, "Molaya ihtiyacım yok. Ben hep futbolun içindeyim" diyerek yeni tekliflere göz kırptı.

"Ben her zaman futbolun içindeyim"

Premier Lig ekiplerinden Tottenham'daki görevine son verilen Jose Mourinho sessziliğini bozdu. İngiliz basınında çıkan haberlere göre, kulüp tesislerinden ayrıldıktan sonra evine giden Portekizli teknik adamın etrafını arabasından iner inmez medya ordusu sardı.

Burada kısa bir açıklama yapan ünlü çalıştırıcı, "Bana özel hayatımda rahat vermiyorlar. Hatta arkadaşım Gary (Cotterill) bile beni rahatsız ediyor. Bu benim hayatım" diyerek çıkıştı.

Ardından Sky Sports'un kariyer planı hakkındaki ısrarlı sorusunu yanıtlayan Mourinho, "Hayır, hayır, çok teşekkür ederim. Konuşma planım yok, beni tanıyorsun. Hiçbir şey söylemeyeceğimi biliyorsun. Ara vermeye ihtiyacım yok. Ben her zaman futbolun içindeyim" yorumunu yaptı.

Tottenham, Premier Lig'de 32 maçta 50 puanla 7. sıraya kadar gerilemesi sonucu Jose Mourinho ile yollarını ayırmıştı. UEFA Avrupa Ligi'ne de Dinamo Zagreb'e elenerek veda eden Portekizli hocanın kulüpten sözleşmesinin feshine karşılık 40 milyon Euro tazminat alması bekleniyor.