Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

Bensu Soral-Hakan Baş çiftinden çocuk açıklaması

Magazin , 05 Ekim 2020 Pazartesi, 10:36

Oyuncu Bensu Soral, önceki gün eşi Hakan Baş ile birlikte Bebek'te görüntülendi. Mekan çıkışı muhabirlerle sohbet eden Soral, 'çocuk' sorularına, "Daha zamanımız olduğunu düşünüyoruz" yanıtını verdi.

Bensu Soral-Hakan Baş çiftinden çocuk açıklaması
Bensu Soral- Hakan Baş çifti, önceki gün Bebek'te objektiflere yansıdı. Arkadaşlarıyla buluşan çift, bir mekanda yemek yiyip, sohbet etti.

Çıkışta muhabirlerin soruların yanıtlayan 29 yaşındaki Soral, eşinin en büyük destekçisi olduğunu söyledi ve "Hakan iyi bir projede yer almamı benden daha çok istiyor" dedi.
Pandemi döneminde evinin duvarlarına çizdiği resimler büyük beğeni toplayan oyuncu, hayalinin sergi açmak olduğunu söyledi.
Bensu Soral, “Sergi açmak çok istiyorum ama çizdiğim şeyler duvarda kaldı bir yere götüremiyorum bizim salon şimdi anaokulu gibi onun için duvarları çizmiyorum şimdi ama sergi açmayı çok istiyorum. Hem çizim, hem heykel hayallerim var" diye konuştu.
Çocuk soruları karşısında Soral, “Daha zamanımız olduğunu düşünüyoruz” dedi.

Fizyoterapi tedavisini gördüğünü söyleyen oyuncu, “İyileşiyor gün aşırı fizyoterapi oluyor artık askıdan kurtuldum normale dönüyor” dedikten sonra lüks ciplerine binerek evlerinin yolunu tuttu.