Bursa
Çok Bulutlu
12.4°
Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

Beren Saat ve kayınvalidesi aralarındaki buzları eritti

Magazin , 10 Şubat 2021 Çarşamba, 09:18

Oyuncu Beren Saat, Instagram'dan yaptığı paylaşımla kayınvalidesi Serpil Doğulu'nun doğum gününü kutladı. Marketteki kavgalarının ardından yıllardır aralarında gerginlik olan gelin kayınvalide, paylaşımla buzları erittiklerini gösterdi.

Beren Saat ve kayınvalidesi aralarındaki buzları eritti

Yıllardır aralarında gerginlik olduğu bilinen oyuncu Beren Saat ve kayınvalidesi Serpil Doğulu, buzları eritti. Sosyal medya hesabından kayınvalidesiyle fotoğrafını paylaşan Saat, Serpil Doğulu'nun doğum gününü kutladı.

"İYİ Kİ DOĞDUN, İYİ Kİ VARSIN"

Instagram'ın hikaye kısmından paylaşım yapan ünlü oyuncu, kayınvalidesiyle olduğu fotoğrafını"İyi ki doğdun, iyi ki varsın" notuyla yayınladı. Aralarındaki buzların eridiğini duyuran Beren Saat, böylece yıllar sonra ilk kez paylaşım yapmış oldu.

MARKETTE KAVGA ETMİŞLERDİ

Şarkıcı Kenan Doğulu ile 2014 yılında nikah masasına oturan oyuncu Beren Saat'in kayınvalidesi ile en son 2017 yılında Kuruçeşme'de bir markette kavga etmişlerdi. Basına yansıyan olayın ardından anne Doğulu, iddiaları yalanlayarak, "Beren, çok şeker biri. Ne kadar iyi olduğunu bilemezsiniz. Ayrıca çok da iyi bir gelin. Aramızda asla öyle sorunlar yok" demişti.