Bursa
Parçalı Bulutlu
19.5°
Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

Berrak Tüzünataç'ın Birkan Sokullu inadı!

Magazin , 15 Aralık 2020 Salı, 13:48

Berrak Tüzünataç'ın eski aşkı Birkan Sokullu inadı sürüyor! 2018 yılında ayrılan ikiliden güzel oyuncu, hayatlarında başkalarının olmasını umursamadan o fotoğrafı silmiyor.

Berrak Tüzünataç'ın Birkan Sokullu inadı!

Ünlü oyuncular Berrak Tüzünataç ile Birkan Sokullu, üç yıllık aşklarını 2018'de noktaladı. Ayrılığın ardından Sokullu, yine kendisi gibi oyuncu Dilan Çiçek Deniz, sonrasında ise sosyetik Eda Gürkaynak ile aşk yaşadı.

Yakışıklı oyuncu, geçtiğimiz günlerde Eda Gürkaynak için "Çok keyifli vakit geçiriyoruz. Pozitif ve mutlu bir enerjimiz var" dedi.

Birkan Sokullu'dan sonra iş insanı Berk Suyabatmaz ve şimdilerde de Ali Yörenç ile aşk yaşayan güzel oyuncu ise adeta geçmişte takılıp kaldı.

Takvim gazetesinde yer alan habere göre; Tüzünataç, hayatlarındaki insanları hiç umursamadan Birkan Sokullu ile eski fotoğrafını Instagram'da silmeme inadını sürdürüyor.

Berrak Tüzünataç, 18 Temmuz 2017 tarihinde Sokullu ile Uzak Doğu tatilinde verdikleri bu pozu, Instagram'dan silmeye kıyamadı!

Ünlü oyuncunun Sokullu ısrarı, "Kendisi ve Sokullu'nun hayatındaki insanlara da saygısızlık yapıyor" dedirtti.

Tüzünataç, yaz başından beri Ali Yörenç ile aşk yaşıyor. Sokullu'nun Instagram hesabında ise 1,5 yıldır aşk yaşadığı Eda Gürkaynak ile bu karesi var.