Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

Beşiktaş'taki silahlı kavgaya ilişkin 3 kişi tutuklandı!

Asayiş , 12 Nisan 2021 Pazartesi, 14:52

İstanbul Beşiktaş'ta bir mekanın kiracıları ile sahibi arasında çıkan silahlı çatışmada gözaltına alınan 4 kişiden 3'ü tutuklandı. Kavganın sebebinin ise işyeri sahibinin kiracılara gönderdiği icra takibi olduğu öğrenildi.

Beşiktaş'taki silahlı kavgaya ilişkin 3 kişi tutuklandı!

Beşiktaş Muallim Naci Caddesi'nde bulunan bir eğlence mekanı önünde yaşanan silahlı kavga sonucunda 4 kişi yaralanırken, 4 kişi ise yakalanarak gözaltına alınmıştı. İstanbul Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği'nde işlemleri tamamlanan Veysel K.(28), Remzi Ö.(32), Fatih N.(26) ve Volkan D.(37) adliyeye sevk edildi.

Volkan D., 'Adli Kontrol Şartı' ile serbest bırakılırken, diğer üç şüpheli ise çıkarıldıkları adli makamlarca tutuklanarak cezaevine gönderildi. Hastanede tedavisi sürenler arasında "Palalı Sabri" olarak bilinen Sabri Çelebi'nin kardeşi Mehmet Emin Çelebi'nin yanı sıra, Emre A., Hekim Y. ve Mikail A.'nın olduğu öğrenildi.

İCRALIK KİRA BORCU YÜZÜNDEN BİRBİRLERİNE KURŞUN YAĞDIRDILAR

Yaşanan silahlı kavganın sebebinin ise, mekan sahibi olduğu öğrenilen tarafın kiracılara borçlarını ödemediğinden dolayı icra takibi gönderdiği, bunun üzerine iki grubun buluşmak üzere anlaştığı ve silahlı kavga yaşandığı öğrenildi. Polis ekipleri, yaptıkları çalışmada olay yerinde 37 mermi kovanı buldu.