Bursa
Çok Bulutlu
20.6°
Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

Bethenny Frankel milyon dolarlık yüzüğüyle denize girdi

Magazin , 24 Mart 2021 Çarşamba, 12:02

Önceki gün Florida'da plajda görüntülenen dünyaca ünlü oyuncu Bethenny Frankel, parmağındaki iri taşlı nişan yüzüğünü denizde bile çıkarmadı.

Bethenny Frankel milyon dolarlık yüzüğüyle denize girdi

Bir süre önce yapımcı Paul Bernon ile nişanlanan 50 yaşındaki Bethenny Frankel, önceki gün Florida'da plaj keyfi yaparken objektiflere yansıdı.

Açık mavi bir bikini tercih eden oyuncu, güneşten korunmak için şapka ve gözlük de taktı. Önce denize giren bir çocuk annesi Bethenny Frankel, sonra da kumsalda yürüyüş yaptı.

Bu sırada da yapımcı Paul Bernon'ın kendisine evlenme teklif ederken verdiği iri taşlı nişan yüzüğünü de parmağından çıkarmadı.

Bu elmas yüzüğün 3 milyon dolar (yaklaşık 24 milyon TL) değerinde olduğu haberleri daha önce basına yansımıştı.

ÜÇÜNCÜ KEZ DÜNYA EVİNE GİRECEK

İlk evliliğini 1996-1997 arasında Peter Sussman ie yapan yıldız, uzun bir süre bekar kaldı. Ardından 2010 yılında Jason Hoppy ile hayatını birleştirdi.

Hoppy ile evliliğinden Bryn adında bir kızı dünyaya geldi. Frankel, boşandıktan sonra bir süre Dennis Shields ile birliktelik yaşadı. Onun ölümünün ardından da Paul Bernon ile aşk yaşamaya başladı.

Bethenny Frenkel ile Paul Bernon bir süre önce nişanlandıklarını açıkladı. Frankel, bir röportajında nişanlısı Bernon hakkında "İyi bir insan, onu seviyorum" diye konuşmuştu. Onun rahat ve eğlenceli biri olduğunu da sözlerine eklemişti.