Bursa
Parçalı Bulutlu
19.7°
Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

Beyazıt Öztürk'ten Beyaz Show açıklaması

Magazin , 08 Ekim 2020 Perşembe, 10:32

Beyaz Show'un tekrar yayınlanmaya başlayacağının duyurulmasının ardından, gözler Beyazıt Öztürk'e çevrildi. Beyazıt Öztürk, oyuncu ve senarist İbrahim Büyükak ile yeni bir şov programı üzerinde çalıştıklarını söyledi.

Beyazıt Öztürk'ten Beyaz Show açıklaması
Beyazıt Öztürk, önceki gün Bebek’te eski bir cip kullanırken görüntülendi. ‘Beyaz Show’ ile ekrana döneceği haberleri hakkında 51 yaşındaki şovmen, “Bir plan var ama ‘Beyaz Show’la ilgili değil. Acun’un da (Ilıcalı) başı çok yoğun bu aralar. Bizim iş 15-20 gün içerisinde netleşir. İbrahim Büyükak’la yine şov tarzında bir program olacak” şeklinde konuştu.Ekranı özlediğini ifade eden Öztürk, “Bir şeyler yapacağız ama en iyisini yapmamız lazım. ‘O Ses Türkiye’nin durumu belli olduktan sonra biz de planlarımızı netleştireceğiz. Pandemiden dolayı seyircili program yapamıyoruz. Bu yüzden birçok program iptal oluyor. Hastalık bitse, her şey normale dönse, konuşmak çok daha kolay olacak” ifadelerini kullandı.

Milliyet'ten Umut Ünver'in haberine göre; şovmen, kullandığı cip için, “Arkadaşımın aracı, birkaç aylığına deneme amaçlı verdi. Eskileri seviyorum” dedi.<>
<>

<>