Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

'Bir Denizaltı Hikayesi'nden ilk kareler

Magazin , 08 Şubat 2021 Pazartesi, 10:44

Kıvanç Tatlıtuğ ile Özge Özpirinçci'yi bir araya getiren Netflix'in yeni dizisi 'Bir Denizaltı Hikayesi' sete çıktı. Ünlü isimlerin hayranları tarafından merakla beklenen diziden ilk fotoğraflar sosyal medyada paylaşıldı.

'Bir Denizaltı Hikayesi'nden ilk kareler

Kıvanç Tatlıtuğ ile Özge Özpirinçci, Meriç Aral, Ertan Saban, Ecem Uzun ve Alper Saldıran'ın rol aldığı, yönetmen koltuğunda Tolga Karaçelik'in oturduğu 'Bir Denizaltı Hikayesi' dizisinin çekimleri geçtiğimiz günlerde İzmir Foça'da başladı.

Kıvanç Tatlıtuğ ile Özge Özpirinçci'nin setten yansıyan kareleri takipçileri tarafından büyük ilgi gördü.

Farklı hikayesiyle dikkat çeken dizinin senaryosunu Jason George önderliğinde Atasay Koç, Cansu Çoban ve Sami Berat Marçalı kaleme alırken, Bir Denizaltı Hikayesi'nin yapımcılığını OGM Pictures üstleniyor.

BİR DENİZALTI HİKAYESİ KONUSU NEDİR?

Dünyayı vuran bir doğa felaketinin sonucunda, Arman ve bilim ekibinin hayatta kalmak için bir askeri denizaltısına binmesi gerekir. Arman ve ekibi, neler olup bittiğini anlamaya çalışırken bir yandan da bu askeri denizaltının gerçek görevinin ne olduğunu araştırır. Her şeyin sonunda kendini, ekibini ve aslında çok daha fazlasını kurtarma yolunda başarılı olabilecek mi?

BİR DENİZALTI HİKAYESİ NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Netflix'in yeni orijinal dizisi Bir Denizaltı Hikayesi'nin ne zaman yayınlanacağı henüz belli değil.