Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

Bir Zamanlar Çukurova'da yaprak dökümü devam ediyor!

Magazin , 30 Aralık 2020 Çarşamba, 14:13

Atv ekranlarında perşembe akşamları yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova dizisi ardı arkası kesilmeyen ayrılıklarla adından söz ettirmeye devam ediyor. İlk olarak dizinin başrol oyuncularından Vahide Perçin "Hünkar Yaman" karakterinin ölümüyle diziden ayrılmıştı. Geçtiğimiz hafta ikinci bir ayrılık yaşanmış ve bir başka başrol oyuncusu Uğur Güneş diziye veda etmişti. Çukurova'dan 3. bir oyuncunun daha ayrılacağı öğrenildi.

Bir Zamanlar Çukurova'da yaprak dökümü devam ediyor!

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde yaprak dökümü deva ediyor. Perşembe akşamları Atv'de izleyici karşısına çıkan Bir Zamanlar Çukurova dizisi ilk sezonundan bu yana en çok izlenen yapımlar arasında yer alıyor. Dizinin son bölümlerinde yaşanan ayrılıklar ise izleyicilerin keyfini kaçırmaya başladı. Dizinin ilk bölümünden itibaren izleyici karşısına Hünkar Yaman karakteri ile çıkan Vahide Perçin'in ayrılığı izleyicileri üzmüştü.

Çukurova'da geçtiğimiz hafta bir ayrılık daha yaşanmış, Yılmaz karakterine hayat veren başrol oyuncusu Uğur Güneş de izleyicilere veda etmişti. Tv100'den Birsen Altuntaş'ın haberine göre Bir Zamanlar Çukurova dizisinde 3. bir ayrılık daha yaşanacak. Dizide "Behice" karakterine hayat veren Esra Dermancıoğlu Bir Zamanlar Çukurova'nın 85. bölümünde ekranlara veda edecek. Behice'nin çevirdiği tüm dolaplar ortaya çıkacak.