Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

Biz karı koca gibiyiz!

Magazin , 14 Ocak 2021 Perşembe, 09:52

Aranjör Ozan Doğulu'yla yaşadığı birliktelikle adını duyuran Hera Aslan, kendisi gibi şarkıcı olan arkadaşı Merve Holefter ile Nişantaşı City's'de objektiflere takıldı.

Biz karı koca gibiyiz!

Yeni bir single çalışması içerisinde olduğunu söyleyen Hera Aslan, Ozan Doğulu'yla çıktıkları tatil sorularına, "Tatilden ziyade birlikte detoks kampına girdik. Bir hafta boyunca detoks kampındaydık" dedi.

"BANA 'KARIM' DER"

Kendisinden 18 yaş büyük Ozan Doğulu ile aşk yaşayan 31 yaşındaki şarkıcı, "Evlilik düşünüyor musunuz?" sorusuna dikkat çeken bir cevap verdi.

Hera Aslan, "Evliliği, düğünü hiç aramızda konuşmuyoruz. Biz zaten karı koca gibiyiz. O bana 'Karım' diyerek seslenir, ben de ona 'Kocam' derim. Bir imza bizi bağlamıyor açıkcası" ifadelerini kulandı.

"OLAY BİR ANDA BANA DÖNDÜ"

Güzel şarkıcı, "Ozan Doğulu ile nasıl tanıştınız?" sorusuna, "Bir kız arkadaşım Ozan'la tanışmak istiyordu. Onun için gittik birkaç kez stüdyosuna. Sonra beni çağırdılar. Benim sesimi ve şarkılarımı dinlediler. Olay bana döndü bir anda. Yani aslında ben ona proje için gitmedim, o beni keşfetti. Ben o sırada Soner Sarıkabayı ile albüm hazırlığındaydım. Sonra kendi şarkılarımı Ozan'a dinletince 'Gel biz yapalım albümü, bu yaz projem sen ol' dedi" cevabını vermişti.

Hera, "Ozan'ı nasıl anlatırsınız?" sorusu üzerine ise "Ozan güzel seven bir adam. Güzel seviyor" açıklamasını yapmıştı.

11 YILLIK EVLİLİĞİ BİTMİŞTİ!

Ozan Doğulu, Aralık 2007'de evlendiği, çocuklarının annesi Ece Yosmaoğlu'dan 2018 yazında boşanmıştı.

Ayrılığa neden olarak ünlü müzisyenin, şarkıcı Kübra Hera Aslan ile ilişkisi gösterilmişti.