Bursa
Çok Bulutlu
20.5°
Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

Bu çığlığa kulak verin! Ölmek istemiyorum, eşimi tutuklayın

Asayiş , 15 Aralık 2020 Salı, 10:39

İstanbul'da boşanma davası açtığı eşinden şiddet gören Sena Arslan, 18 defa polise şikâyette bulunmasına tehditler devam edince çocuğuyla birlikte sığınma evlerinde kalmaya başladı. Sosyal medyadan yardım çağrısında bulunan Sena Arslan, "Ölmek istemiyorum. Eşimi ya tutuklayın ya da tedavi ettirin" dedi.

Bu çığlığa kulak verin! Ölmek istemiyorum, eşimi tutuklayın

Sosyal medyadaki yardım çığlığını ile ilgili olarak konuşan Sena Arslan, "Evlenmeden önce uyuşturucu kullanıyordu. Evliliğim bozulmasın diye yıllarca şiddetlerine dayandım. Bir defasında ellerimi bağladı. Yüzümü yumrukladı. Ağzıma yastıkla bastırdı. Çığlıklarımı komşular duydu. Bir dönem sürekli sen beni aldatıyorsun diyordu, ardından dövüyordu. Artık dayanamadığım için annemin yanına geldim. Bu sefer de ailemi ölümle tehdit etti. Korktum, sığınma evine yerleştim. Çocuğumla 5 aya yakın orada kaldım" diye konuştu.

Arslan, "Darp ve ölüm tehditlerinden dolayı polise 18 kez şikâyette bulundum. Bir şey olmadı. Boşanma davası açtım, bir yıldır hiç duruşma görülmedi. Çocuğumla birlikte hapis hayatı yaşadım, ölmemek için. Eşim ise evde duruyor, rahatça dışarıda geziyordu. Yetkililerden yardım istiyorum. Ölmek istemiyorum. Eşimi ya tutuklayın ya da tedavi ettirin" dedi. (Hürriyet)