Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

Bu sahtekarlık insanlığı öldürür !

Sağlık , 15 Eylül 2020 Salı, 12:24

Bu sahtekarlık insanlığı öldürür !
Dünyanın başına bela olan COVİD 19 virüsü ile mücadelede, bilim insanları gecelerini gündüzlerine katmalarına rağmen aşı konusunda henüz test aşamasına bile gelemedi.

İnsanlık henüz ( 2M 1 T )  MASKE - MESAFE  -TEMİZLİK formülü ile virüsten korunmaya çalışırken kerameti kendinden menkul bir firma yüzde 100 sahtekârlık örneği göstererek ürettiği kumaşlarla "Türkiye'de ilk defa Covid 19 virüsünü yüzde 99.99 oranında 2 saat içinde yok etmeyi başaran antiviral kumaşları üretmeyi başardık."diyebiliyor.

Bütün insanlığın tehdit altında olduğu bir dönemde sadece biraz daha fazla para kazanabilmek için toplumu kandırmak yolunu seçen, haksız rekabetin çok ötesinde her türlü ahlaki, toplumsal, bilimsel, milli ve dini değerlerimizi ayaklar altına alan EBRUZEN TEKSTİL’ e nasıl bir yaptırım uygulanacağını merak ediyorum.

Firmanın hiçbir bilimsel kaynak ve isim belirtilmeden “Korona virüs aşısı çalışması yapan profesörlerimize ulaştık. Profesörlerimizin yönlendirdiği akredite bir test merkezi yardımıyla üretmiş olduğumuz antiviral kumaşları test ettirdik.” ifadesinin referans alınarak haber olarak servis edilmesi de düşündürücüdür.

Yaptığım araştırmada dünya kimya devlerinin anti-bakteriyel ve anti-viral  önlem çalışmaları başarılı sonuçlar vermiş COVİD 19 ile aynı RNA zincirine sahip olan SARS- CoV-2 FELİNE korona (kedi koronası) virüsünü iddia edildiği gibi yok etmediği virüse karşı koruma sağladığını çok önemli uluslararası akreditasyona sahip laboratuvarlarda test edilerek onaylandığını okudum.

Hal böyle iken bu gerçeği saptırarak “Test sonucunda kumaşlarımızın korona virüsü yüzde 99.99 oranında 2 saat içinde öldürdüğü ortaya çıktı. Kumaşlarımıza çok sayıda talep alıyoruz. Bu kumaşlar maskeden giyime, yatak örtüsünden hastane elbiselerine kadar her alanda kullanılabiliyor” diyerek bilimi kullanarak toplumu dolandırmaya yönelik bu eyleme karşı Cumhurbaşkanlığı, Sağlık Bakanlığı, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Bursa Valiliği, BŞB ve BTSO neler yapacak göreceğim ve takipçisi olacağım.