Bursa
Çok Bulutlu
15.6°
Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

'Bücür Cadı' nişanlandı

Magazin , 08 Ekim 2020 Perşembe, 15:35

1999 yılında yayınlanan 'Bücür Cadı' dizisindeki 'Zeliş' rolü ile hafızalara kazınan oyuncu Merve Erdoğan, Mert Carim ile evlilik yolunda ilk adımı attı. Çift önceki gün, Üsküdar Nakkaştepe'deki bir mekanda nişanlandı

'Bücür Cadı' nişanlandı
Bir döneme damga vuran 'Bücür Cadı' dizisinde 'Zeliş' karakterini canlandıran oyuncu Merve Erdoğan, sevgilisi Mert Carim ile nişanlandı.

NİŞANLANDI

Evlilik yolunda ilk adımı atan çiftten Erdoğan, mutlu haberi sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı."YAŞADIĞIM EN GÜZEL MUTLULUK"

Birlikte yer aldıkları kareleri yayınlayan Merve Erdoğan, "Yaşadığım en güzel mutluluk... Tüm sevdiklerimizin şahitliğinde biz sözümüzü verdik. Allah tamamına erdirsin" ifadelerini kullandı. 29 yaşındaki Erdoğan'ın paylaşımlarına takipçilerinden beğeni ve yorum yağdı.

22 Haziran 1991 tarihinde Niğde’de dünyaya gelen Merve Erdoğan, Kadir Has Üniversitesi Tiyatro Bölümü'nden mezun oldu. Daha üç yaşında iken oyunculuk kariyerine başlayan Erdoğan, dokuz yaşında rol aldığı Bücür Cadı adlı dizi ile tanındı. Bücür Cadı'nın ardından tiyatro eğitimine ağırlık verip, Müjdat Gezen Sanat Merkezi, Üsküdar Müsiki Cemiyeti, ve Sadri Alışık Tiyatrosu'nda eğitim almıştır.